Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Niewiemjaktonazwac]Gold4Fast Wyczajnone;P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wczoraj zkaumplowalem sie z takim gosciem na g4f

i spytaem sie go jak zdobywaja yang a oto odpowiedz:

RuYSUwFNEXD.jpg

 

 

 

potem pisal mi ze przez exp bota "easy metin2"

Kto mnie pobije?

2Sda3hdpKDF.jpg

Opublikowano

Wydaje mi się, ze to działa na zasadzie: Głupie pytanie, głupia odpowiedź ;p Albo walnął coś dla świętego spokoju :D

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

bo to bylo tak ze ja wczesniej pytalem sie go tak o potem wylaczylem czat i wtedy 1 raz powiedzial m ize exp bot easymetin2 nie zrobilem scrina potem pytam jeszcze raz i odpowiada

Kto mnie pobije?

2Sda3hdpKDF.jpg

Opublikowano

no nie wiem... może i tak jest :P ale mimo wszystko ciezko ( mi ) w to uwierzyć...

 

UP: błagam pisz ''wyraźniej'' ;)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

posralo was? a znacie stronke v2.itemshops.com ?

 

Easymetin2 - bot o funkcjach znanym kazdemu(wiec nie pisze)

V2.itemshops - placisz 12$ za 720h uzywania bota

 

funkcje - sh,rozmnazanie (xD),Skillh,FB i wiele innych (napisalem tak bo nie wiem co jest jeszcze xD)

 

Umiecie myslec logicznie najwyrazniej nie (jakby tak bylo mielibysmy TH ).....

 

@up pisz wyraźniej a to co jakies twoje zasady a moze postulaty ma pisac jak mu na to czas pozwoli

 

@down dzieki za poparcie xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...