Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z BungeeCordem - ustawienia true/false nie działają.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema mam problem , gdy ustawiłem ip forwating na true w bungee cordzie, i w spigot ustawiłem bungee cord.

i gdy proboje wejsc na serwer to jest takie cos
if you wish to use ip forwarding please enable it in your bungeecord config as well problem

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

f5

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

f6

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

A wchodzisz przez ip bungeecorda?

Wlasnie nie, chodzi o to że mam 3 serwery co nie?

 

1. ihard

2. ifun ( ip bungee corda )

3. lobbyifun 

 

I chciałem zrobić takie coś że jak janusz wejdzie na iharda to go wewala odrazu na głowny serwer czyli ifun / lobbyifun. Czytałem w necie i tam było że trzeba w spigot zmienić i w bungee configu all zmieniłem i jak wchodze na iharda to wywala ta wiadomość zamiast wywalić ludzika na ifun/lobbyifun .. :)

Chociaż żeby się dało zrobić wiadomość przy wejściu na iharda : NOWE IP IFUN.ench.pl !

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

 

A wchodzisz przez ip bungeecorda?

Wlasnie nie, chodzi o to że mam 3 serwery co nie?

 

1. ihard

2. ifun ( ip bungee corda )

3. lobbyifun 

 

I chciałem zrobić takie coś że jak janusz wejdzie na iharda to go wewala odrazu na głowny serwer czyli ifun / lobbyifun. Czytałem w necie i tam było że trzeba w spigot zmienić i w bungee configu all zmieniłem i jak wchodze na iharda to wywala ta wiadomość zamiast wywalić ludzika na ifun/lobbyifun .. :)

Chociaż żeby się dało zrobić wiadomość przy wejściu na iharda : NOWE IP IFUN.ench.pl !

 

 

Jezu serio..

Nie prościej włączyć whitelist i dodać wiadomość?

Przekierować domeny? What ever? ;-;

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

@JasiekkPL

 

Jezeli masz spigota w spigot.yml (głowny folder) ustaw bungee true czy jakos tak. Wtedy gracz może połączyć się tylko przez Bungee z tym serwerem.

A w motd serwera wpisz: NOWE IP nazwa.pl.

banner.jpg

Opublikowano

ja chce żeby automatycznie przekierowywało ... niechce wiadomości narazie to ja ją mam ... mam bungee na true w spigot

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

Nie przekierujesz graczy z spigota na bungeecora, napisz do supportu hostingu, może oni przepną Ci subdomenę. ;)

Opublikowano

To tak, jakbyś chciał kogoś przekierować z CSa na Minecraft ;)

Jedynym rozwiązaniem jest zrobienie tej wiadomości, o której pisali @Up.

Opublikowano

No cóż :/ a jak zrobić wiadomość po wejściu na serwer 

NOWE IP

 

bo szczerze mówiąc nie chce mi się tego samemu robić :(

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

No cóż :/ a jak zrobić wiadomość po wejściu na serwer 

NOWE IP

 

bo szczerze mówiąc nie chce mi się tego samemu robić :(

Skryptem, Pluginem lub whitelistą z customową wiadomością ustawioną w spigot.yml

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...