Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Procesor Płyta główna Ram Obudowa za 700zł


Keson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam podzespołów które wymieniłem up @

Sklep najlepiej  morele net .

Komputer będzie używany do csgo lola i może gta 5 wraz z grafiką gtx 750 Ti ale to potem :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Za tą cenę możesz mieć o wiele wydajniejszy sprzęt, ale używany. 

 

Nie, nie jest to jakiś syf, jest to płyta główna najwyższej klasy i procesor, który jest już wręcz legendarny (jego potencjał do OC).

Mówię tutaj o i5-2500k + P8P67 (płyta od asusa ze świetną sekcją zasilania; idealna do OC). Za 1000zł dostaniesz to z ramem już. Procesor kręcisz do nawet 5GHz z dobrym chłodzeniem i masz maszynę lepszą niż i5-4460.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Za tą cenę możesz mieć o wiele wydajniejszy sprzęt, ale używany. 

 

Nie, nie jest to jakiś syf, jest to płyta główna najwyższej klasy i procesor, który jest już wręcz legendarny (jego potencjał do OC).

Mówię tutaj o i5-2500k + P8P67 (płyta od asusa ze świetną sekcją zasilania; idealna do OC). Za 1000zł dostaniesz to z ramem już. Procesor kręcisz do nawet 5GHz z dobrym chłodzeniem i masz maszynę lepszą niż i5-4460.

Podasz namiary ? :)

Opublikowano

Wszystko jest na http://allegro.pl/

 

Tutaj przykład: 

-http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-2500k-plyta-asrock-p67pro-i6039440449.html i do tego ram jakiś dobry ;) Tylko obróć chłodzenie, żeby dmuchało w tył obudowy, a nie w dół... na grafikę...

-http://allegro.pl/intel-i5-2500k-asrock-p67-pro3-b3-8gb-2133-mhz-i6032263969.html - świetny zestaw, w dobrej cenie. W porównaniu do tego wyżej oszczędzasz 100zł.

 

Są jeszcze inne zestawy, ale tam jest albo wyższa cena, albo słaby ram o niskim taktowaniu.

 

 

Ale podaj i tak zasilacz i to co teraz masz. Bo to też jednak ważne jest.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...