Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EarthMU |Open February 27 at 20:00 GMT|1oo Exp 50 Drop|S9e3


tryku222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hello to all who are waiting for the opening x100 server (Season 9 Full).
Registration is open, Grand Opening February 27 at 20:00 GMT Moscow time!
 

Information About Server x100:

 

www: http://earthmu.ru/

 

Version: Season 9 Episode 3

- Exp: x100 with dinamic exp

- Dinamic Exp: with 0 reset to 24 (x100) - with 25 reset to 35 (х80) - with 36 reset to 40 (х50) - with 41 reset to 45 (х30) - with 46 reset to 50 (х10)

- All + exp buffs and other donat to exp: Close

- Premium Account: Close

- Donate: through 5-7 days after opening

- Maximum Resets: 50
- Grand Reset: with 50 reset - cash 1ккк zen = and you get 1000 WCoinC
- Drop: 50%
- ELFBuff = to 300 Level
- Maximum Stats: 65535
- Stats After grand reset: 20000

- Command /post: with 30 Level - 500,000 Zen

- Time Marlon Teleport: 1000 seconds

 

Econimic in the server:

Zen - game currency (with this сurrency you can buy full items in webshop)
* Jewels

Bonus program:

* Vote in - MMOTOP (5 VoteCoin) - Xtremetop100 (3 VoteCoin) - In Control Panel

Реферальная система <-- Referral System (Use Google Translate)
* Boss Killing , events = WCoinC, GoblinPoints
*  ExChanger - Change Zen to WCoinC  (balance and econimic - incentive to collet Zen currency) (Use Google Translate)
* Grand Reset = 1000 WCoinC - Get WON and buy full items

 

Party Bonus:

 

With Party very good exp than solo!

 

Normal Party 2 Exp Bonus = 210 ; + NormalParty2ExpBonus

Normal Party 3 Exp Bonus = 330 ; + NormalParty3ExpBonus
Normal Party 4 Exp Bonus = 460 ; + NormalParty4ExpBonus
Normal Party 5 Exp bonus = 600 ; + NormalParty5ExpBonus
 
Gold Party 3 Exp Bonus = 340 ; + SetParty3ExpBonus
Gold Party 4 Exp Bonus = 470 ; + SetParty4ExpBonus
Gold Party 5 Exp Bonus = 600 ; + SetParty5ExpBonus
 

Quests:
+Red Dragon Invasion
+Battle Soccer
+
Imperial Guardian Fort Event
+Double Goer (Doppleganger) Event
+Kalima 1-7
+White Wizard Event
+Loren Deep Event
+Kantru Event
+Crywolf Event
+Medusa Boss
+Devil Square 7 & Blood Castle 8 - with Master Level
+Illusion Temple Event
+Maya и Nightmare Event
+Castle Siege event
+Raklion Hatchery Event
+Chaos Castle - with Master level
+Golden Dragon Invasion
+Skeleton Invasion
+New PVP Quest
+Arca Wars
+Protector of Acheron (8 сезон эпизод 3) + Lunar Rabbits
+Cherry Blossom Event

+BattleCore

+Arca War - and other

Characters:
Dark Knignt/Blade Knight/Blade Master
Dark Wizard/Soul Master/Grand Master
Fairy Elf/Muse Elf/High Elf
Magic Gladiator/Duel Master
Dark Lord/Lord Emperor
Summoner/Bloody Summoner/Dimension Master
Rage Righter/Fist Master с 250 Уровня

Points for 1 lvl:
DK - 5 points
DW - 5 points
Elf - 5 points
SUM - 5 points
DL - 7 points
MG - 7 points
RF - 7 points

Before Marlon quest +1 point.

Sharpening Stones:
Jewel of Bless - 100%
Jewel of Soul - 70%
Jewel of Life - 60%

Sharpening in Chaos Machine:
Item +10 - 65%
Item +11 - 60%
Item +12 - 50%
Item +13 - 35%
Item +14 - 35%
Item +15 - 25%

 

with +luck  +10%

Points for 1 reset*:
Shoot things: No
Clear Skills: No
DK - 500 points
DW - 500 points
Elf - 600 points
MG - 650 points
DL - 650 points
SUM - 500 points
RF - 500 points

Opublikowano

Kolejny serwer znaleziony by Tryku222. 

 

Nie polecam serwera ze względów na samo zabezpieczenie serwera na ostatniej edycji, około roku temu. :)

Opublikowano

Ziomek Nie polecasz a swój polecałeś co padł po tygodniu ?? nie wypowiadaj się bo koleś ma serw 1000exp który długo stoi i gra ok 400 osób i ten będzie również super serwerem wiem bo gram na 1000exp polskie serwery się kryją do tego. A kiedy stawiasz kolejny R.I.P server ??

Opublikowano

Ziomek Nie polecasz a swój polecałeś co padł po tygodniu ?? nie wypowiadaj się bo koleś ma serw 1000exp który długo stoi i gra ok 400 osób i ten będzie również super serwerem wiem bo gram na 1000exp polskie serwery się kryją do tego. A kiedy stawiasz kolejny R.I.P server ??

ziomek a ty zmieniasz server co 3dni wiec o czym ty gadasz?!

Opublikowano

może i zmieniam serwer co 3 dni to moja sprawa więc nie wiem co cię to interesuje opublikowałem żeby ludzie wbijali na inne serwery bo te polskie padają po tygodniu miesiącu lub gra na nim 20 osób na Polskich serwerach nie opłaca się grać szkoda czasu.

Opublikowano

Ziomek Nie polecasz a swój polecałeś co padł po tygodniu ?? nie wypowiadaj się bo koleś ma serw 1000exp który długo stoi i gra ok 400 osób i ten będzie również super serwerem wiem bo gram na 1000exp polskie serwery się kryją do tego. A kiedy stawiasz kolejny R.I.P server ??

 

Grałem na wszystkich jego serwerach i żaden po tygodniu nie padł, natomiast ten ostatni który odpalił (x50) wciąż jest online (stabilnie od ponad 3 miesiecy).

 

Aby uniknąć offtop - Ruski serwer i dziwny balans jeśli chodzi o punkty po rr u poszczególnych klas... Czy na wyższych resetach nie okaże się, że DL jest OP?

Opublikowano

Ziomek Nie polecasz a swój polecałeś co padł po tygodniu ?? nie wypowiadaj się bo koleś ma serw 1000exp który długo stoi i gra ok 400 osób i ten będzie również super serwerem wiem bo gram na 1000exp polskie serwery się kryją do tego. A kiedy stawiasz kolejny R.I.P server ??

 

RIP SERWER MÓWISZ O 3 MIESIĄCACH KTÓRE JUŻ STOI ? 

Polecam serwery by Tryku222 ! Za 3 dni zobaczymy nową publikację z nowym serwerem ! 

Opublikowano

PrestigeMU a ty czemu  wypowiadasz się na innych serwerach tyle masz czasu w zarządzaniu ze grasz na innych serwach ?? żałosny jesteś

Opublikowano

PrestigeMU a ty czemu  wypowiadasz się na innych serwerach tyle masz czasu w zarządzaniu ze grasz na innych serwach ?? żałosny jesteś

 

 

Po 1. Mam czas na wszystko

Po 2. Co mam robić w pracy gdy mam lajt ? Wchodzę na mpc i czytam twoje wypociny i aż kusi aby napisać.

Po 3. Komentuję serwer i przy okazji Ciebie. 

Po 4. Tak

Opublikowano

Jetses kawalerem prawiczkiem że tyle masz czasu ?

 

A trzeba być kawalerem czy nawet prawiczkiem, żeby móc w czasie pracy skomentować serwer na forum ? Nie rób offtopicu :) 

 

Kończę tą dyskusję, czekam na twoje nowe publikacje :D 

YOLO

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...