Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego skrypt PlotMarker nie działa na działki? Pieniądze.


PolskiGriefer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam mały problem ze skryptem PlotMarket v1.0, a mianowicie chodzi o linie 12:
P.S. Gdy ustawiam cene działki na np. 5000 działki nie da się kupić (jest napisane, że nie mam wystarczająco dużo pieniędzy a w portfelu mam 50k)

on sign edit:
    if player have permission "plotmarket.signs":
        line 1 is "[PM]":
            if line 2 is set:
                if line 3 is set:
                    set line 1 to "&a[SELL]"
                    send "&0&l>>> &7&l* &aUtworzono tabliczke kupna dla regionu &b%line 2%"
                    add "%line 2%" to {pm.regions::*}
 
on rightclick on sign:
    if line 1 is "&a[SELL]":
        set {region.%player%} to line 3 parsed as money
        set {_econ} to player's money
        send "&0&l>>> &7&l* &aMasz: &b%{_econ}%"
        if {_econ} is greater than or equal to {region.%player%}:
            remove {region.%player%} from player's balance
            execute console command "/rg addowner %line 2% %player% -w %world of player%"
            set line 1 to "&6[Kupiony]"
            set line 4 to "%player%"
            drop sign
            send "&0&l>>> &7&l* &aKupiles dzialke za &b%{region.%player%}%"
            remove "%line 2%" from {pm.regions::*}
            add "%line 2%" to {regions.%player%::*}
        else:
            send "&0&l>>> &7&l* &cMasz za malo pieniedzy!"
			
command /dzialka [<text>] [<text>] [<text>]:
    description: PlotMarket main command
    usage: /pm <opcja> <region/opcja> <wartosc>
    trigger:
        if arg 1 is not set:
            send "&4&m----&f&m---&7&m----------------------------------&f&m---&4&m----"
            send "&0&l>>> &7&l* &a/dzialka list &8- &bLista wolnych regionow"
            send "&0&l>>> &7&l* &a/dzialka add <region> <gracz> &8- &bDodaj gracza do dzialki (moze otwierac skrzynki, uzywac ale nie budowac/niszczyc)"
            send "&0&l>>> &7&l* &a/dzialka perm <region> <gracz> &8- &bDodaj gracza do dzialki (moze robic wszystko)"
            send "&0&l>>> &7&l* &a/dzialka remove <Region> <Gracz> &8- &bUsun gracza z dzialki"
            send "&4&m----&f&m---&7&m----------------------------------&f&m---&4&m----"
        if arg 1 is "list":
            if player have permission "plotmarket.list":
                send "&0&l>>> &7&l* &aWolne regiony: &b%{pm.regions::*}%"
                send "&0&l>>> &7&l* &aTwoje regiony: &b%{regions.%player%::*}%"
            else:
                send "&0&l>>> &7&l* &cNie masz dostepu do tej komendy"
        if arg 1 is "add":
            if {regions.%player%::*} contains "%arg 2%":
                execute console command "/rg addmember %arg 2% %arg 3% -w %world of player%"
                send "&0&l>>> &7&l* &aDodales gracza &b%arg 3% &ado regionu &b%arg 2%"
        if arg 1 is "remove":
            if {regions.%player%::*} contains "%arg 2%":
                execute console command "/rg removemember %arg 2% %arg 3% -w %world of player%"
                execute console command "/rg removeowner %arg 2% %arg 3% -w %world of player%"
                send "&0&l>>> &7&l* &cUsunieto gracza &6%arg 3% &cz regionu &6%arg 2%"
        if arg 1 is "perm":
            if {regions.%player%::*} contains "%arg 2%":
                execute console command "/rg addowner %arg 2% %arg 3% -w %world of player%"
                send "&0&l>>> &7&l* &aGracz &b%arg 3% &adostal &e&lPELNE &auprawnienia do regionu &b%arg 2%"

Moglibyście mi to naprawić? Z góry dziękuję za pomoc 15.png
Oczywiście dam
+

Opublikowano

@PolskiGriefer

Spróbuj:

on rightclick on sign:
    if line 1 is "&a[SELL]":
        set {region.%player%} to line-3
        set {_econ} to player's money
        send "&0&l>>> &7&l* &aMasz: &b%{_econ}%"
        if {_econ} is greater than or equal to {region.%player%}:
            remove {region.%player%} from player's balance
            execute console command "/rg addowner %line 2% %player% -w %world of player%"
            set line 1 to "&6[Kupiony]"
            set line 4 to "%player%"
            drop sign
            send "&0&l>>> &7&l* &aKupiles dzialke za &b%{region.%player%}%"
            remove "%line 2%" from {pm.regions::*}
            add "%line 2%" to {regions.%player%::*}
        else:
            send "&0&l>>> &7&l* &cMasz za malo pieniedzy!"

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Opublikowano

@Kraftowy

Nie działa

 

---------------------------------------------------------------------
Mógłby ktoś przepisać ten skrypt na nowo? Tak aby działał tak jak należy?
Z góry dziękuję za pomoc :)

---------------------------------------------------------------------

Opublikowano

@Kraftowy

Posiadam Vault, SkQuery i WildSkript + plugin worldguard i worldedit

P.S. PW nie działa :P

 

Właśnie posiadasz tylko te pluginy ostatnio zauważyłem, że potrzebny do eco jest jeszcze jakiś plugin który bazuje na vaulcie np essentials, który posiada komendę /money,

możesz pobrać inny plg jeżeli nie chcesz essentiala :)

 

Pozdrawiam #Knugi

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

­@PolskiGriefer

Możesz spróbować użyć jeszcze pluginu iConomy, ale wątpie.

 

» Zostanę technikiem serwera minecraft / stworzę twój serwer (Klik) «

» Wykonam pliki serwerowe do minecraft  «

» Pomagam w różnych sprawach «

<>~~~~~~~~~~~~<> Kontakt <>~~~~~~~~~~~~<>
» Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW) «

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...