Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakładanie Własnego Serwera (Wotlk & Tbc)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

 

Na wstępie chciałbym dodać, że ten gotowiec nie jest mojego autorstwa i nie przypisuję sobie do niego żadnych praw. Autorem tego gotowca jest moderator Lukas z forum:

 

Przejdźmy do konkretów, więc zamieszczam wam gotowiec autorstwa Lukas'a do World of Warcraft. Pliki są już skompilowane w skrócie mówiąc wystarczy pobrać pliki zainstalować, odpalić serwer i wbić do gry.

 

 

 

Coś o plikach:

 

- TrinityCore 2.4.3 [TBC]bcicon.gif

 

- AntiCheat, Autoannounce, TeleNPC , HonorNPC, BuffNPC, ProfesionNPC, labirynt, Vendory w GM Island, AHBot, BG announcer, PvP rank.

- Baza TDB.

- Mapy i dbc.

 

- TrinityCore 3.1.3 [Wotlk]wrathlogosmall.png

 

- AntiCheat, TeleNPC, TrinityIRC, TeleNPC , HonorNPC, BuffNPC, ProfesionNPC, Vendory w GM Island, Labirynt, AHBot.

- PLDB-wow-center 1.0.

- Mapy i dbc.

-Rejestracja +

Rejestracja Rospora 2.4.3

Rejestracja Regacc 3.1.3

MiniManager 2.4.3

Minimanager 3.1.3

Armory 2.4.3 i 3.1.3

 

Download:

 

http://hotfile.com/dl/12511620/50e1c98/WoW-Center_Gotowiec_rev-1.1_2.4.3__1.2_3.1.3_by_lukas.part1.rar.html

 

http://hotfile.com/dl/12522596/2e58c84/WoW-Center_Gotowiec_rev-1.1_2.4.3__1.2_3.1.3_by_lukas.part2.rar.html

 

http://hotfile.com/dl/12522598/6e34868/WoW-Center_Gotowiec_rev-1.1_2.4.3__1.2_3.1.3_by_lukas.part3.rar.html

 

Skanu nie daje za duża waga plików... ( Ściągasz na własną odpowiedzialność ! )

 

Jak odpalić ?

 

- Pobierz pliki z downloadu powyżej.

 

- Zainstaluj na Dysku C (obowiązkowo) i nie zmieniaj nazwy folderów docelowych, ma to wyglądać tak: " C:\WoW-Center_Gotowiec_rev-1.1 2.4.3 & 1.2 3.1.3 "

 

- Zainstalowany Net Freamwork 3.5

 

- następnie przejdź do katalogu z plikami C:\WoW-Center_Gotowiec_rev-1.1 2.4.3 & 1.2 3.1.3 \Emulator_wotlk lub jeśli chcesz grać na tbc to do Emulator_TBC i wypakuj następujące rzeczy: " mapy i db.rar "

 

- Następnie przejdź do katalogu głównego z plikami i odpal Baza_Start.bat i Strona_start.bat

 

- Wejdz w folder trinity (zalerzy na jakim realmie chcesz grać) i odpal TrinityRealm.exe i TrinityCore.exe

 

- Zmień realmlist na 127.0.0.1

 

- Wejdź na konto i graj

 

- Wersje wowa WOTLK 3.1.3 lub TBC 2.4.3 (zależy na jakim realmie będziesz grał)

 

Screenshoty.

1.jpg

 

15.jpg

 

18.jpg

 

 

Link do oryginalnego tematu:

 

http://www.wow-center.pl/forum/ogolnie/1028-gotowiec-2-4-3-i-3-1-3-a.html

 

Pozdro.

 

Do tematu będę starał się dodawać nowsze pliki, o ile takie też wyjdą.

 

Tu daje wam link do samych plików od WOTLK (3.1.3) dlatego, że kilku użytkowników pisało mi o problemi z uruchamianiem 2 realmow.

 

 

Download:

 

 

http://hotfile.com/dl/7833419/b20fead/WoW-Center_Rev.1.1-3.1.3.exe.html

 

 

Robicie tak jak wcześniej czyli instalujecie na dysku c bez zmian nazy.

 

 

 

Tu macie spis Wszystkich Komend do serwer oczywiście wszystko na TDB;

 

 

http://www.reaper-x.com/2009/01/01/trinity-core-gm-commands/#

LOOK

 

 

Coś dla stałych spamerów:

 

Lekcja korzystania z forum część 1

 

A tu część 2^^

 

 

943906349.png

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszytko świetnie działa tylko realmlist 127.0.0.0 nie działa (przynajmniej u mnie) w oryginalnym temacie jest 127.0.0.1 (w jednym z plików Trinity też jest końcówka .1)

 

PS.

Ktoś wie jak edytować handlarzy,dodawać NPC,itemy itp. ? Przez Navicat trzeba ?

Opublikowano

Z tego co mi się wydaje, to localhost czyli twój komputer to 127.0.0.1.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Mam pytanie moze mi ktos dokladnie objasnic jak zrobic by koledzy mogli wbic na moj serwer bo jak narazie to sam wbijam i wzystko ok al : chcial bym zmienic troche raty na serwie , i zeby inni mobli wbijac . No i mam jeszcze jeden problem bo jakos nie dziala mi Navicat bo nie umiem zrobic polaczenia moze mi kto dokladnie odpowiedziec tutaj ... Mam juz postawiony serw na moim ip ale jak mozna zmienic ray na tym serwie bo nie wiem ??

Opublikowano

Dało by się tylko trzeba na nowa kompilować pliki itp. a przy tym jest troszkę roboty

 

Czyli mam rozumieć, że można gdzieś pobrać source(źródło) plików serwerowych do WoW?

 

Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Tu mamy od razu GM ?

2. Skoro nie OSS to inni mogą grać ?

3. Jakie jest to konto (PASS) ?

4. To jest swój serwer tak ? xD Wole się upewnić :P

 

Opisz to dokładniej ...

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

Wszystko ładnie działa tylko jak podłączyć się przez navicata do bazy. I jak zwiększyć raty na serwerze. Morzesz dopisać ten informacje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie, mam do was takie pytanie ... ponieważ skonfigurowałem serwer tak jak powinno być tylko ze pod hamachi... koledzy mogą się zarejestrować i dzieje się u nich to samo co u mnie.

A dokładniej rozchodzi się o to, że jest normalnie logowanie... ale gdy dochodzi do okna robienia postaci automatycznie jest disconnect ... nie bardzo wiem co mam zrobic, albo gdzie leży problem,

jeśli ktoś wie co mam zrobić był bym wdzięczny.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

immfe.jpg

 

..†..†..†..

 

Ave Black Me†al

 

Me†al er livet mitt !!!

 

..†..†..†..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...