Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakładanie Własnego Serwera (Wotlk & Tbc)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie jak zrobić GM'a?

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdro

Nie jesteś ani dobry ani zły...

Nie żyjesz bez celu...

 

 

 

 

Żyjesz dla cheatów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@widget997

Tak mozna zmienic raty.

W katalogu z serwerem masz plik TrinityCore.conf. Tam szukasz linijek

Rate.Health = 1 //Raty HP
Rate.Mana = 1 //Raty Mant
Rate.Rage.Income = 1
Rate.Rage.Loss = 1
Rate.RunicPower.Income = 1
Rate.RunicPower.Loss = 1
Rate.Focus = 1
Rate.Loyalty = 1
Rate.Skill.Discovery = 1
Rate.Drop.Item.Poor = 1
Rate.Drop.Item.Normal = 1
Rate.Drop.Item.Uncommon = 1
Rate.Drop.Item.Rare = 1
Rate.Drop.Item.Epic = 1
Rate.Drop.Item.Legendary = 1
Rate.Drop.Item.Artifact = 1
Rate.Drop.Item.Referenced = 1
Rate.Drop.Money = 1 //Raty upuszanego golda przez stwory
Rate.XP.Kill    = 1 //Raty EXPA za zabicie
Rate.XP.Quest   = 1 //Raty EXPA za zrobienie Questa
Rate.XP.Explore = 1 //Raty odkrywania krainy
Rate.XP.PastLevel70 = 1
Rate.RepairCost = 1
Rate.Rest.InGame = 1
Rate.Rest.Offline.InTavernOrCity = 1
Rate.Rest.Offline.InWilderness = 1
Rate.Damage.Fall = 1
Rate.Auction.Time = 1
Rate.Auction.Deposit = 1
Rate.Auction.Cut = 1
Rate.Honor = 1
Rate.Mining.Amount = 1
Rate.Mining.Next   = 1
Rate.Talent = 1
Rate.Reputation.Gain = 1
Rate.Reputation.LowLevel.Kill    = 1
Rate.Reputation.LowLevel.Quest   = 1
Rate.MoveSpeed = 1
Rate.InstanceResetTime = 1
SkillGain.Crafting = 1 // Raty Craftingu
SkillGain.Defense = 1 //Raty obrony (DEF)
SkillGain.Gathering = 1 //Raty zbierania 
SkillGain.Weapon = 1 
SkillChance.Orange = 100
SkillChance.Yellow = 75
SkillChance.Green  = 25
SkillChance.Grey   = 0
SkillChance.MiningSteps   = 0
SkillChance.SkinningSteps = 0
DurabilityLoss.InPvP = 0
DurabilityLoss.OnDeath = 10
DurabilityLossChance.Damage = 0.5
DurabilityLossChance.Absorb = 0.5
DurabilityLossChance.Parry  = 0.05
DurabilityLossChance.Block  = 0.05
Death.SicknessLevel = 11
Death.CorpseReclaimDelay.PvP = 1
Death.CorpseReclaimDelay.PvE = 0
Death.Bones.World = 1
Death.Bones.BattlegroundOrArena = 1
Die.Command.Mode = 1

 

@JasonXX

po uruchomieniu serwa wchodzisz na okno TrinityCore.exe i wpisujesz pokolei:

1. account create login hasło //tworzenie uzytkownika

2. account set gmlevel login x //Nadawanie uzytkownikowi adma/gma. W x wpisz 1-GM 2-ADMIN 3-HEADADMIN

ms-13472.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wersja twojego Clienta musi być zgodna z serverem.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

jak zrobic własny item lub npc ?? jeszcze jedno... jak włączam gre loguje sie, wszystko ladnie pieknie... ale po 3 minutach wyskakuje błąd z trinityCore.exe. Daje "nie wysyłaj" to trinitycore wyłącza sie a mnie wywala z gry ;/ wie ktoś moze o co chodzi ?

Opublikowano

Przypuszczam, że masz "może" mało ramu, a co do itemków to wchodzisz na stronkę:

 

 

http://wow-v.com/create.php

 

Najpierw musisz sobie założyć konto.

 

Potem wchodzisz w zakładkę Create ( w sumie dałem ci już link) i wybierasz co chcesz stworzyć item npc/moba itp.

 

jak już wszystko zrobisz w chodzi w bazę danych swojego serwer najlepiej przez navicat > wordl klikasz PPM > Execute Batch file wybierasz pliczek i klikasz start.

 

 

 

Być może to za mało więc masz pełną instrukcje od Lukasa:

 

 

Jest to bardzo proste jednak niektórzy sobie z tym nie radzą. Dlatego postanowiłem napisać krótki tutek. Mam nadzieję, że się przyda

Zakładam, że itemy będziesz robił na wow-v.com.

Będziemy także korzystać z Navicat Lite. Więc zanim przystąpisz do czytania dalszej części ściągnij sobie darmową wersję

 

1. Wejdź na WoW-V.com i się zarejestruj.

2. Stwórz swój item. Zjeżdżasz na dół strony i naciskasz "submit":

3. Wybierz opcję "Download". Wybierasz emu i Rev. Zapisz gdzieś plik .sq

4. Uruchom MySQL na swoim komputerze.

 

4. Skoro masz już plik. sql musisz go dodać jakoś do bazy....Przypuszczam, że już zainstalowałeś Navicat'a.

 

Jeżeli jeszcze nie nie stworzyłeś połączenia do swojego serwera przeczytaj tą część.

Jeżeli natomiast już nawiązałeś połączenie ze swoim serwerem możesz to ominąć.

 

Zacznijmy:

 

- Otwórz Navicat'a

- Kliknij na Connection

 

Teraz wypełnij pola:

 

Connection Name: Nazwa połączenia. Daj np "mój serwer"

Host name/IP address: localhost

Port: Nie zmieniaj

User name: Nazwa użytkownika bazy MySQL

Password: Hasło do bazy MySQL

 

- Kliknij na Test Connection. Jeżeli będzie "success" to znaczy, że Navicat prawidłowo się połączył. Jeżeli się nie połączył prawidłowo to sam myśl czemu

 

5. Teraz Kliknij na bazę "world". Ok powinna się "zaświecić" na zielono, co oznacza, że połączyłeś się z nią.

 

6. Kliknij ppm na "world"-->Execute Batch file-->znajdź i wybierz swój item, który wcześniej stworzyłeś.

 

7. Kliknij na Start. Powinno się wgrać bez żadnego error'a.

 

8. Przeładuj tabelę." (niekiedy wymaga restartu serwera)

 

To wszystko. W grze dodaj sobie swój item

LOOK

 

 

Coś dla stałych spamerów:

 

Lekcja korzystania z forum część 1

 

A tu część 2^^

 

 

943906349.png

Opublikowano

Mam pare pytan otóż:

1.Czy to jest za free???? :D

2.Czy ktoś zna strone gdzie jest all opisane jak dać gm i różne takie ??

3A i jeszczeczy może ktoś dać komendy ?? Czy jakoś innaczej itemki się bierze ?

4.Aha jeszcze 1 xDD jest może film na YT jak zrobić takie coś był bym wdzięczny za link :)

Opublikowano

Ej no włączylem ten navicat, connect wszystko wpisalem... ale nie kapuje nic z tym haslem... napisales zeby podac haslo msQLK czy jak to tam.. a ja nie wiem jakie to haslo ;/

Opublikowano

rezio3@

 

Napisałem żeby podać hasło do Navicata jeśli je masz?? a jeśli korzystasz w któregoś z gotowców to nie potrzeba haseł.

 

 

omenoso@

1. Całkiem za free i Legalne.

2:

 

 

Najpierw otwierasz twoją baze danych za pomocą np. Navicat albo phpmyadmin i wchodzisz w realmd->account->szukasz id twojego konta i jedziesz na zakładkę gmlevel.

 

Może jakieś małe foto:

 

http://img21.imageshack.us/img21/453/relamdsss.png

 

 

 

http://img525.imageshack.us/i/xczzc.png/

 

 

 

 

Edit@zapomniałem dodać, że wartość w gmlevel musisz ustawić na 4

 

Prosze cie bardzo.

 

Sebuthc+

 

3. Komendy są załączone wraz z plikami serwerowymi... tylko poszukaj..

 

4. Jak będę miał lepszego neta na pewno zrobię takie filmik, jak na razie czekam na netie kiedy przyjdą i mi wszystko zrobią.

 

 

Edit@ Jeśli nadal macie problem z komendami idźcie na pierwszą stronę właśnie dodałem wam link do wszystkich możliwych komend.

LOOK

 

 

Coś dla stałych spamerów:

 

Lekcja korzystania z forum część 1

 

A tu część 2^^

 

 

943906349.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam mam mały problem gram 1 raz w WoW i chciałbym sie zapytać z kad ściągnąć WoW TBC 2.4.3 z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich graczy WoW i użytkowników tego fajnego forum ;)

  • 2 tygodnie później...
Legenda
Opublikowano

Witam, spytam tylko jakiego bym musial miec kompa zeby postawic taki serwer?

 

Żeby w jednym czasie stawiać i grać to musi być dobra machina 3GB+ Ramu

Opublikowano

Może mi ktoś pomóc ?

 

Utknąłem w tym momencie

 

Teraz wypełnij pola:

 

Connection Name: Nazwa połączenia. Daj np "mój serwer"

Host name/IP address: localhost

Port: Nie zmieniaj

User name: Nazwa użytkownika bazy MySQL <CO tutaj wpisać?>

Password: Hasło do bazy MySQL <CO tutaj wpisać?>

 

bo gdy wpiszę w user name, np. asdf wyskakuje komunikat o błędzie 1045 bodajże, więc proszę o pomoc lub screena z gotowymi oknienkami. (wpisanymi)

 

Dzięki.

 

@edit jaki jest realmlist?

Opublikowano

No Nazwe użytkownika MySQL a poniżej hasło.

Musisz je wymyśleć.

 

To dziwne bo wpisałem w "login" asdf "hasło" fdsa i wyskakuje komunikat "acces denied 1045

 

"host name-ip adress - zostawiłem localhost ofc.;p

 

 

PS. Jaki jest realmlist?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...