Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darkorbit Konto - 12lvl co dalej robić?


TigerD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam 12lvl na PL2:

Posiadam:

- Leonek / Golec

- 18 Lf3

- 6 BO2, 4 BO1, reszta Najlepsze napędy :)

- 2 Irysy, 6 Flaxów

- Formacje za Kredki

- Designy za Kredki

- Wszelkie potrzebne dodatki (wraz z niewidkami)

- Rozwinięty Skylab na poziom od 8 do 13

- 3 PP + 10/40 CDD

 

Nie wiem jak dalej zarabiać, jak nie gram ustawiam bota (+/- od 3 do 6k urki na godzinkę, mam powielacz, oraz zależy na jakiej mapce boce)

Aktualnie do wydania mam 574mln Kredytów, 93k Uridium. A więc w co inwestować, jak zarabiać, na czym nabijać poziom

 

Aukcja: (Godziny Poranne - Wieczorne, nie wiem jak jest w nocy)

Irys ok. 25-51 mln

Lf3 ok. 20-25 mln

Bo2 ok. 3-10 mln

Napęd 7900 ok. 1-3mln

x


Opublikowano

Jak bo2 tak tanio chodzi na tym serwerze, to ja przestane licytować na pl2 po 15-20kk :)

Możliwe lecz kupiłem 3x BO2 po 6,3,7 mln :D

x


Opublikowano

Ale bocisz czy jak?

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

jak najszybciej peta ogarnij + kup podawajacz bo jest tani.

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

+ Jaki serwer?

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...