Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

x-spirit zaprasza l exp 99999x l drop 99% l Start 28.02.2016 r.


SpiritMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy serdecznie !

W pierwszych słowach chce opowiedzieć co nieco o serwerze

Zdecydowałem się na taki exp ponieważ mało o ile wgl są takie polskie serwery z max expem

postaramy się jak najlepiej dopracować ustawienia serwera tak by spełniały oczekiwania graczy

strona serwera jest jeszcze w budowie jak i nasze forum

ale już teraz zapraszamy chętnych do pomocy !



x-spirit.pl Zaprasza !

 

START 27 02 2016 O GODZINIE 20:00

 


Nazwa Serwera : x-spiritMu

Exp: 99999x

Drop: 99%

season 4

Strona : http://x-spirit.pl

Forum : http://x-spirit.xaa.pl/index.php  - Ankiety na temat serwera zapraszam!

BB: On

Hp mobów: 100%

Reset: 400 lvl

GR: Tak,80 resów

Nagroda za GR : 1700 crd WebShop


Punkty za level

DK: 8

DW: 8

ELF: 8

SUM: 8

DL: 10

MG: 10


Jewele

Bless: 100%

Soul: 100%

Life: 100%


Pralka

+10: 100%

+11:95%

+12: 90%

+13: 85%


Spoty

Pełne mapy spotów po 30 na spot


Sklepy

Pełne sklepy itemów +9 +l exe 



 

Opublikowano

proponowałbym coś w starszej wersji  97d+99i do 1.02

Tych serwerów jest mało, jakby jeszcze został taki exp, albo spadł np. do 5k by było super

Opublikowano

Co z acc setami exe? Będą dostępne? Jeżeli tak to normalnie w WS czy za $?

Opublikowano

ja bym proponował aby zrobić jakąś wersje 1.02 lub 97  exp mógłby zostać taki drop też albo dać 2k exp :) 

 

i do tego nie robić WB za dużo jest takich serwerów najlepiej jak by było że Itemy Fo dostaje się za to że na Forum się piszę po wykonaniu Gr jaki item się chce 

 

jak to było na starym dobre LukeMu a zapewniam Cie że będziesz miał Full serwer 

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

ja bym proponował aby zrobić jakąś wersje 1.02 lub 97  exp mógłby zostać taki drop też albo dać 2k exp :)

 

i do tego nie robić WB za dużo jest takich serwerów najlepiej jak by było że Itemy Fo dostaje się za to że na Forum się piszę po wykonaniu Gr jaki item się chce 

 

jak to było na starym dobre LukeMu a zapewniam Cie że będziesz miał Full serwer 

Wersja na pewno zostaje a co do ustawień jestem otwarty na propozycje 

Opublikowano

Jak na moje exp 6000 bless'y i soul'e w sklepie i byłoby super :) No i liczbę resów potrzebnych na gr'a z 250 na jakieś 100 bym zmienił, bo jednak przy stałych statach wbijać 250 rr to na prawdę nudna gra by była zbyt żmudna :) I wywalić te fo, a jak w 97d wstawić zwykłe itemy do dragona +11+L+16 i byłoby mega :)

Opublikowano

Jak na moje exp 6000 bless'y i soul'e w sklepie i byłoby super :) No i liczbę resów potrzebnych na gr'a z 250 na jakieś 100 bym zmienił, bo jednak przy stałych statach wbijać 250 rr to na prawdę nudna gra by była zbyt żmudna :) I wywalić te fo, a jak w 97d wstawić zwykłe itemy do dragona +11+L+16 i byłoby mega :)

Na testach będziemy to zmieniać zobaczymy kto będzie za a kto przeciw 

Opublikowano

SUPER!!! :) Dawno czekałem na taki serwer! :)

 

Proszę tylko nie dodawaj tych F.O Itemów do sklepu bo to zniechęci  graczy, niech handel jest z inwazji z boxów.

 

Reszta ok! 

Opublikowano

Exp miodzio :) 

Liczba rr na Granda-> jestem za zmianą (na 100, albo 80)

Fo sety w sklepie-> przeciw

acc+fo-> jak najbardziej (za większą ilość credo)

Opublikowano

Max staty 32k ? :>

Staty po resie zostają mam nadzieje :D

komenda /reset działa ? :)

65000 jest ale można zmienić

Staty zostają

Komenda wyłączona

Opublikowano

To bardzo proszę o zmianę na 32k bo przy 65 PvP wygląda śmiesznie :P

Można włączyć komendę /reset?

Komenda dobra rzecz :D nie trzeba gonić na stronkę wylogowywać :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...