Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XenoBot - Otwieranie MainBP po reconnecie


qizz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

tak na szybko. Potrzebuje skryptu do xenobota by po reconnecie/relogu otwieral tylko main bp nic wiecej.

Ty decydujesz o czynach, nigdy czyny o Tobie

Opublikowano

Zapraszam do tego tematu
http://www.mpcforum.pl/topic/1259260-prośba-o-skryptywaypointycaveboty-real-tibia/page-1
 

PS. O ile się nie myle to ten skrypt działał.

local bps = 6 -- main + sub-backpacks (backpacks must be sorted in the order you want them to get opened)
local minimize = true -- minimizes all backpacks

local lastTime = os.clock()

Module.New("reconnect", function()
if (os.difftime(os.clock(), lastTime) > 1) then
local ping = Self.Ping()
Cavebot.Stop()
while (#Container.GetAll() == 0) do
Self.OpenMainBackpack(minimize)
wait(ping + 500)
end
local main = Container.GetFirst()
for spot = 0, main:ItemCapacity()-1 do
if (#Container.GetAll() == bps) then
break
elseif Item.isContainer(main:GetItemData(spot).id) then
main:UseItem(spot, false)
wait(ping + 500)
if (minimize) then
Container.GetLast():Minimize()
wait(ping + 500)
end
end
end
Cavebot.Start()
end
lastTime = os.clock()
end)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...