Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PlatiniumMuOnline ReStart season 4 l exp 50 x l drop 30 % l


xDuracell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nazwa: PlatiniumMu

Wersja: S4 

Max il. graczy online: 350

Godziny działania: 24/7

Server jest teraz Online.



 

 

PONOWNY START !

 

Konfiguracja

 

Exp: 50

Drop: 30

BB: Off

HP Mobów: 100%

Reset: Nie

Eventy: Tak

Zen Party Bug: Nie

Potion Bug: Nie

Shadow Bug: Nie

Gildia: 220 lvl

MG: 200 lvl

DL: 220 lvl

Max level Itemka: +13+28

Kasowanie Postaci: do 250 lvla

Serca etc: Tak.

Webshop : Tak 

Vip : Planowany

 

 

Punkty za levele

 

DK:  5/6

DW:  5/6

Elf:  5/6

Sum:  5/6

MG:  7/8

DL:  7/8

 

 

Sklepy

 

Brak jeveli

poty

sety +0+1+2+3 z opt +4+l

 

Jevel succes rate

 

Bless: 100% 

Soul: 45% 

Soul + luck: 70% 

Life: 65%

 

Pralka

 

+10 : 60 +L : 75

+11 : 55 +L : 60 

+12 : 50 +L : 45 

+13 : 45 +L : 30 

 

 

Eventy

 

* Blood Castle *

* Devil Square *

* Chaos Castle *

* Illusion Temple *

* Castle Siege *

* Castle Deep Event*

* CryWolf *

* Raklion Event *

 

 Eventy 

 

Konkursy

Pytania

Dropy

 

 

**Administracja**

 

- Platinium

- Talmud

 

GameMaster

-

 

 

ZOSTAŁEM POPROSZONY O STWORZENIE PUBLIKACJI PRZEZ PLATNIUM!

Opublikowano

Jak z zabezpieczeniami wygląda sprawa?
 

 

#EDIT. Aaaa, resy? Tzn wspomniałeś kiedyś o cofce po resie, jest dalej aktualna? Staty zostają?

Opublikowano

Zabezpieczenia są na miejscu . Staty zostają i bez cofki

 

Pamiętajcie, że stronka to wizytówka serwera, wchodząc na waszą stronę hm.. Daje dużo do myślenia. 

 

Używacie S4 MUEMU więc radziłbym sprawdzić kilka rzeczy np.

 

DL: bicie z chaotica na koniu podczas PVP 

Kilka pozycji w drzewku: głównie BM. 

 

Zastanawia mnie tylko jak ustawiliście wszystko na serwerze podczas 1-2 dni ^^. Ja pracowałem nad nimi około miesiąca i tak wiele zostało do zrobienia. 

Jakbyście potrzebowali pomocy odnośnie konfiguracji, piszcie GG 8246042. 

Polecam poczytać o CheckSumie bo działają wam 2 pliki, które zezwalają na Speedhacka.

 

To nie jest hejt, rada :D

Opublikowano

Byłem pozytywnie zaskoczony tym serwerem, jak i napalony na niego, ale po przez błędy które wynikły podczas startu troszkę mi się odwidziało, jak wielu innym graczom - biorąc pod uwagę fakt, że przez pierwsze dziesięc minut od startu na serwerze było z 30-40 graczy jak nie lepiej, nie bacząc na przeszkody które nas napotkały.  Obecnie na serwerze znajduje się 9 online, w godzinach szczytu pewnie 11. Będzie więcej online? Wątpię. Proponuję zamknac, popracowac nad czym trzeba i za kilka dni wystartowac na nowo.

Opublikowano

Popieram powyższą wypowiedż , zabawa w 10 osób to żadna frajda.

Otóż właśnie to :)

 

Nie piszę tego by w jakikolwiek sposób kogoś urazic, tylko po to by uświadomic Was, czy lubicie bawic się w 10 osób czy też może w większym gronie :) A serwer ma potencjał, trzeba go tylko wykorzystac.

 

Btw. W pierwszy dzień zauważyłem, że mooby są bardzo, ale to bardzo słabowite na stadium. Na 180 poziomie, jak nie nizszym  takim MG pod STR (pewno tez DL'em) da się na spontanie cisnac solo, bez wiekszych problemow.

Opublikowano

Po nieudanym sezonie 2 powinniście troszkę poczekać ze startem, ale odpalilście go chyba po 1-2 dniach od zamknięcia s2. Popieram użytkowników wyżej, serwer powinien być zamknięty, dopracowany wraz ze stroną www i otwarty na nowo. No chyba, że odpowiada Wam ~13 online.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...