Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BO3] Jaka broń oraz klasa dla początkującego?


Tremo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak wyżej, zaczynam grać w bo3, kiedyś grałem w mw3, ale to parę lat temu.

Za pomoc lajk.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Sam nie grałem bardzo dużo w BO3, ale na początku to kwestia gustu jaką bronią chcesz grać ;)

W sumie dobrze mówisz.

Klasy sobie testuję, a broń już chyba mam.

Najgorsze jest to, że brakuje mi 1 killa do ks i dupa, dedam. xD

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

 

Sam nie grałem bardzo dużo w BO3, ale na początku to kwestia gustu jaką bronią chcesz grać ;)

W sumie dobrze mówisz.

Klasy sobie testuję, a broń już chyba mam.

Najgorsze jest to, że brakuje mi 1 killa do ks i dupa, dedam. xD

 

 

Na początku zawsze jest dość trudno. Z czasem bycie pierwszym w tabeli jest bardzo łatwe ;)

Opublikowano

 

 

Sam nie grałem bardzo dużo w BO3, ale na początku to kwestia gustu jaką bronią chcesz grać ;)

W sumie dobrze mówisz.

Klasy sobie testuję, a broń już chyba mam.

Najgorsze jest to, że brakuje mi 1 killa do ks i dupa, dedam. xD

 

 

Na początku zawsze jest dość trudno. Z czasem bycie pierwszym w tabeli jest bardzo łatwe ;)

 

To w sumie można już zamknąć.

Co do trudności to trzeba opanować te chodzenie po ścianach i skoki, grając ponad 2h byłem już pare razy first w tabeli, dzięki.

Ex Lider Counter-Strike

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...