Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie teraz występują rangi dla administratorów?


Dawid-Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jakie  teraz  występują  rangi  dla  administratorów  kiedyś  był  query  root  server admin  itp 

 

teraz  jest  jakies  CEO  co  oznacza  ten  skrót ? i jakie  teraz  pozostałe  nazwy  robią  dla  adminów  od  najwyższej  rangi  właściciela  po  najniższa

"Ave Ja"

Opublikowano

 

CEO | Owner - Właściciel

Query

ROOT

H@

SSA

SA

jSA

A

NA

CEO ale czego ceo coś oznacza dokładniej ten skrót ?
Oznacza najwyższe stanowisko, jest to zazwyczaj założyciel, właściciel.

 j

Opublikowano

 

CEO | Owner - Właściciel

Query

ROOT

H@

SSA

SA

jSA

A

NA

CEO ale  czego  ceo  coś  oznacza  dokładniej  ten  skrót ?

 

CEO - dyrektor generalny, czyli inaczej właściciel.

Opublikowano

CEO  = Chief Executive Officer [ W USA inaczej to znaczy najwyzszy własciciel ]

Query

vQuery

ROOT

vROOT

HSA

SSA

SA

jSA/NA/SAOP

Opublikowano

Dyrektor generalny (ang. Chief Executive Officer, CEO) – osoba dysponująca ostateczną władzą wykonawczą w organizacji lub przedsiębiorstwie. Funkcjonalnie odpowiada polskiemu prezesowi zarządu.

W USA ten tytuł jest używany przez najwyższe władze w większości przedsiębiorstw, niezależnie od ich rzeczywistego rozmiaru. W innych krajach anglojęzycznych (szczególnie w krajach Wspólnoty Narodów) terminu tego używa się głównie w przedsiębiorstwach notowanych na giełdzie (spółkach akcyjnych). W innych przedsiębiorstwach częściej używa się określenia dyrektor zarządzający (ang. Managing Director).

 

~ Wikipedia

Opublikowano

Moim zdaniem trzymac sie tego

Qery

Administrator

Moderator

Junior Moderator

Pomocnik

 

Lub bez junior moda odrazu pomocnik.

Moim zdaniem trzymac sie tego

Qery

Administrator

Moderator

Junior Moderator

Pomocnik

 

Lub bez junior moda odrazu pomocnik.

Opublikowano

Nie rozumim dlaczego wszyscy brną w rangi typu "CEO", przecież dla mnie to nie ma sensu to serwer, a nie jakaś firma, działalność.

 

Osobiście wolę prostotę typu:

- Właściciel,

- Zastępnca,

- Administrator,

- Moderator.

Opublikowano

U mnie występują takie:

 

CEO

RooT

vRooT

Administrator

Starszy Moderator

Młodszy Moderator

Pomocnik

Stazysta­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...