Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy odpalę Wiedźmina 3 chociaż na minimalnych ?


costrume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio wygrałem gifta do Wieśka 3 na steam i zastanawiam się czy warto go pobierać bo nwm. czy mi pójdzie

 

 

CPU: i5-3470

GPU: Gainward GeForce GTX 660

RAM: 2x4gb ddr3

 

Czy pójdzie chociaż na minimalnych , chodzi głownie czy karta uciągnie wieśka bo mam słabą 

Opublikowano

Witam ostatnio wygrałem gifta do Wieśka 3 na steam i zastanawiam się czy warto go pobierać bo nwm. czy mi pójdzie

 

 

CPU: i5-3470

GPU: Gainward GeForce GTX 660

RAM: 2x4gb ddr3

 

Czy pójdzie chociaż na minimalnych , chodzi głownie czy karta uciągnie wieśka bo mam słabą 

 

Twój komputer spełnia minimalne ustawienia, tak więc spokojnie pójdzie.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Mam slabszy od Ciebie sprzet, ale tez gtx 660, w fullhd, ale nie wiem jaki fps dokladnie (nie 60, ale grywalnie) gram na srednio/wysokich, znaczy wiesz niektore rzeczy nie oplaca sie wlaczac bo zabijaja wydajnosc, a nie daja duzo, ale takie tekstury na wysokie warto. Zauwazylem, ze duzo zalezy tez od rozdzielczosci (jak chyba w zadnej grze, ale to tylko moja opinia)

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Mam slabszy od Ciebie sprzet, ale tez gtx 660, w fullhd, ale nie wiem jaki fps dokladnie (nie 60, ale grywalnie) gram na srednio/wysokich, znaczy wiesz niektore rzeczy nie oplaca sie wlaczac bo zabijaja wydajnosc, a nie daja duzo, ale takie tekstury na wysokie warto. Zauwazylem, ze duzo zalezy tez od rozdzielczosci (jak chyba w zadnej grze, ale to tylko moja opinia)

W każdej grze rozdzielczość odgrywa istotną rolę na wydajność karty graficznej(no chyba że karta monster procek ogranicza). Tekstury wysokiej jakości zabierają pamięć grafy, antialiasing i filtrowanie pożeraja fps. Pobierz geforce experience i apka dopasuje ci ustawienia do konfiguracji PC.

Opublikowano

Myślę, że nawet na wysokich pójdzie. Ja mam i3 i r9 270 i mi na wysokich między 35 a 40 fps działa więc i spokojnie pochodzi.

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Mi na 650Ti BOOST 2Gb w rozdz.1920x1080 na wysokich jest równe 40FPS.Więc będziesz miał i więcej i lepiej.

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Mi na 650Ti BOOST 2Gb w rozdz.1920x1080 na wysokich jest równe 40FPS.Więc będziesz miał i więcej i lepiej.

Ta, a ja jestem supermanem.

 

 

 

Mam slabszy od Ciebie sprzet, ale tez gtx 660, w fullhd, ale nie wiem jaki fps dokladnie (nie 60, ale grywalnie) gram na srednio/wysokich, znaczy wiesz niektore rzeczy nie oplaca sie wlaczac bo zabijaja wydajnosc, a nie daja duzo, ale takie tekstury na wysokie warto. Zauwazylem, ze duzo zalezy tez od rozdzielczosci (jak chyba w zadnej grze, ale to tylko moja opinia)

W każdej grze rozdzielczość odgrywa istotną rolę na wydajność karty graficznej(no chyba że karta monster procek ogranicza). Tekstury wysokiej jakości zabierają pamięć grafy, antialiasing i filtrowanie pożeraja fps. Pobierz geforce experience i apka dopasuje ci ustawienia do konfiguracji PC.

 

Nie warto uzywac ustawien experience bo sa z doopy wziete. 

 

Myślę, że nawet na wysokich pójdzie. Ja mam i3 i r9 270 i mi na wysokich między 35 a 40 fps działa więc i spokojnie pochodzi.

R9 270 jest troche lepsza, a po OC to juz w ogole odbiega od 660

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...