Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć fps w GTA SA i przydatne tricki.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TUT

JAK BYŁ TAKI TEMAT TO GO NIE BYŁO BO JEST MÓJ( xD)

 

 

 

 

 

 

JAK ZWIĘKSZYĆ FPS W GTA SA

[1]

 

1.Pobieramy gta shrinker

2.Odpalamy go i podajemy miejsce zainstalowania waszego GTA(Trzea pisać jak macie inne niż normalnie xD)

3.Walimy shrink i czekamy, w tym czasie pracuje z plikiem gta3 którego zmniejsza.

4.Daje kopa fps i lecimy.

[2]

1.Odpalamy menadżer zadań i szukamy procesu gta_sa.exe

2.Klikamy prawym i priorytet

3.Walimy na wysoki, fps też poleco do góry.

[3]

1.Tutaj przypisujemy więcej ramu do gta sa.

2.Pobieramy StreamMemFix i ustawiamy swoją liczbę ram jaką chcecie(max 2 gb)

256 mb512 mb768 mb
1024 mb 1280 mb 1536 mb 1792 mb 2048 mb

3.Plik wrzucamy do folderu cleo którego pobraliśmy wcześniej

[4]

NVIDIA

1. Kliknij PPM na pulpit następnie przejdź do Panel Sterowania NVIDIA.

2. Następnie przejdź do Wyreguluj ustawiania obrazu..

3. Zaznacz opcje Stosuj preferencje użytkownika, podkreślając i przeciągnij pasek w lewo w stronę Wydajności.

4. Teraz przechodzimy sobie do Zarządzanie ustawieniami 3D

5. Wyszukujemy na liście Synchronizacja Pionowa i wybieramy obok Wyłącz.

6. Wyszukujemy na liście Filtrowanie Tekstur - jakość i wybieramy obok Wysoka wydajność.

NVIDIA GeForce Experience

RADEON

1. Kliknij PPM na pulpit następnie przejdź do Właściwości Grafiki.

2. Teraz przejdź do Gry i w Wydajność Gry przejdź do Standardowe ustawienia 3D.

3. Odznacz opcje Użyj ustawień standardowych i przeciągnij pasek w kierunku Wydajność a następnie zastosuj.

 

[5]

1.Tutaj ustawiamy wszystko na low w opcjach graficznych

16 bit, najmniejsza rozdziałka, draw distance na 0 pasek elo w lewo, frame limitera by nam nie blokował fpsów itd.

[6]

1.Pobieramy no cloudsa moda który usuwa niebo,buuuu

2.Wrzucacie particles.txd do folderu models

[TRICK]

Od miszcza, krula, figtera, rozwalatora, bugera, czitera, wkurwiatora super elo trik ze skinem pingwina(pikaczu też możecie xD)

Jak go użyjecie to wchodzą pustaki xD

 

 

 

 

Pobieranko

 

 

 

 

 

PORADNIK DLA INTELIGENTNYCH.

9u2pvr.gif

Opublikowano

Nie wiem czy to jest poradnik, czy może jakiś żart, ale w sumie 3/4 jego treści jest niezrozumiałe.

1.Tutaj przypisujemy więcej ramu do gta sa.

2.Pobieramy StreamMemFix i ustawiamy swoją liczbę ram jaką chcecie(max 2 gb)

256 mb512 mb768 mb

1024 mb 1280 mb 1536 mb 1792 mb 2048 mb

3.Plik wrzucamy do folderu cleo którego pobraliśmy wcześniej

Nie jaką chcecie, tylko jaką macie dostępną (w zależności ile zabiera system i ile macie w ogóle pamięci).

Plik wrzucamy do folderu CLEO, który pobraliśmy wcześniej? ... No ja przynajmniej nic o folderze CLEO się nie doczytałem.

1.Tutaj ustawiamy wszystko na low w opcjach graficznych

 

16 bit, najmniejsza rozdziałka, draw distance na 0 pasek elo w lewo, frame limitera by nam nie blokował fpsów itd.

No tutaj, to ja już w ogóle nie wiem o co Ci chodzi. Zacznijmy od tego, że każdy idiota w pierwszej kolejności zmniejszy ustawienia graficzne. To się po prostu wie.

"draw distance na 0 pasek elo w lewo". Aha... No cóż. Bez komentarza.

elo trik ze skinem pingwina(pikaczu też możecie xD)

 

Jak go użyjecie to wchodzą pustaki xD

A tego to ja już absolutnie nie zrozumiałem. Jak skin pingwina czy tam pikaczu? Jakie pustaki? ...

Nie wiem czy nazwać to poradnikiem czy śmiechem na sali. Niektórzy potrzebują faktycznej pomocy przy takich rzeczach a Ty im zapodajesz poradnik, którego na dodatek nie idzie absolutnie zrozumieć i jest paskudny estetycznie.

1z67dxt.png

Opublikowano

Inteligentych inaczej ma się zrozumieć? Bo tutaj chyba tylko gimbusy pokroju autora wątku są wstanie odszyfrować ten bełkot.

1z67dxt.png

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na Jak zwiększyć fps w GTA SA i przydatne tricki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...