Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak włączyć pojawianie się na spawnie po wejściu na serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć co mam zrobić żeby gracz po wejściu na serwer zawsze pojawiał się na spawnie a nie np tam gdzie się wylogował, chcę zapobiec sprawdzaniu kordów przez innych graczy ;) 

 

Ktoś coś :)

Opublikowano

Niestety, nie jestem na spawnie podczas wpisywania hasła i po wpisaniu hasła nie tepa mnie w miejsce gdzie ostatni raz się wylogowałem :/ 

Jest inaczej, wpisuje hasło w miejscu gdzie stworzył sie pierwszy raz świat i niestety w nim zostaje i dopiero gdy wpisze /spawn to tepa mnie na spawn gdzie mam Zamek... 

  Używam AuthMe a w configu mam tak:

 

settings:
  sessions:
    enabled: false
    timeout: 10
  restrictions:
    allowChat: false
    allowCommands:
    - /login
    - /register
    - /l
    - /reg
    - /passpartu
    maxRegPerIp: 2
    maxNicknameLength: 20
    ForceSingleSession: true
    ForceSpawnLocOnJoinEnabled: true
    SaveQuitLocation: true
    AllowRestrictedUser: false
    AllowedRestrictedUser: []
    kickNonRegistered: false
    kickOnWrongPassword: false
    teleportUnAuthedToSpawn: true
    minNicknameLength: 3
    allowMovement: false
    timeout: 30
    allowedNicknameCharacters: '[a-zA-Z0-9_?]*'
    allowedMovementRadius: 100
    enablePasswordVerifier: true
    ProtectInventoryBeforeLogIn: true
 
Wydaje mi się że te 4 linijki są odpowiedzialne za to wszystko i wszedzie dałem true i wydaje mi się że powinno działać, a tu lipa :/

Opublikowano

W configu ustaw tak
ForceSpawnLocOnJoinEnabled: false

 

teleportUnAuthedToSpawn: true

 

Pierwsze ustawienie odpowiada za teleportowanie gracza po zalogowaniu na spawn bez powrotu na miejsce gdzie jest normalnie

 

Drugie ustawienie odpowiada za przeniesienie niezalogowanych graczy na spawn, po zalogowaniu zostają teleportowani z powrotem tam, gdzie byli wychodząc.

 

Zadziałało daj like

Opublikowano

 

ForceSpawnLocOnJoinEnabled: false

 

teleportUnAuthedToSpawn: true

 

Tak wlasnie mam ustawione i dalej nie dziala, teleportuje mnie na srodek jakiegos morza ... i tam zostaje i dopiero jak wpisze spawn to mnie tepa na spawn ...

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...