Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tibia crashuje podczas tworzenia profilu w XenoBocie


Atrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczów, ostatnio pobrałem Xenobota z Pandoriumx (na szczęście tego bez keyloggera :D) i bot dziala wporządku a podczas tworzenia profilu (nacisniecia tego plusika) aby zapisać ustawienia, tibia przestaje odpowiadać. Mial ktos taki problem? Wie jak to naprawić?

 

I chcialem tez napisac ze jak pobralem tego bota to nigdzie go nie wklejałem, tylko wypakowałem i odpaliłem.

2rc8k5i.png

Opublikowano

Właśnie w tym problem ze na obu komputerach nie działa, na moim laptopie i u przyjaciela na PC również. Oboje mamy win 8.1

2rc8k5i.png

Opublikowano

No właśnie o to pytam xD Bot działa wporzadku, jednak podczas tworzenia profilu w "settings" przestaje odpowiadać. A jeszcze mam pewien pomysł, czy mógłby mi ktoś podesłać jakiś swój setting? Znajduje sie on w "Moich dokumentach" w folderze XenoBot. albo najlepiej cały ten folder ;]

2rc8k5i.png

Opublikowano

Dziekuje, właśnie zainstalowalem oryginalną wersje XenoBota i odziwo tworzenie profilu działa -.- Coś jest nie tak z botem od pandorium

2rc8k5i.png

Opublikowano

A bardzo byłbym wdzięczny. Tylko na PW ;p Jakby ktos mial jakkieś pomysły jeszcze to prosze pisać ;]

2rc8k5i.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...