Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile osób na serwerze uciągnie ten VPS (parametry)?


Turret

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor: 4 vCore

Pamięć RAM: 10GB

vSwap: 5GB

Dysk SSD: 20GB

Transfer: 600GB

Przepustowość łącza: 500 Mbps

Ochrona Anty-DDOS OVH: Tak

System: Ubuntu 14.04 gotowy pod serwer Minecraft (panel, ts3)

 

To uciągnie 150-200osob?

Veni, vidi, vici

I came, I saw, I conqered

Opublikowano

Jeżeli to są dobre parametry, i nie ściemniasz to na stówę tak :D Ok. 169 osób uciągnie, jeżeli bez lagów, im więcej niż 170 tym CHWILAMI można mieć laga jakiegoś bardzo krótko trwającego ok. 1,5 sec? Tak mniej więcej :P

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngEn3ki to parametry vps lapis z mineservu.

Na tych 169 osobach ile powinno byc tps?

33 pluginy

Veni, vidi, vici

I came, I saw, I conqered

Opublikowano

Jeżeli to są dobre parametry, i nie ściemniasz to na stówę tak :D Ok. 169 osób uciągnie, jeżeli bez lagów, im więcej niż 170 tym CHWILAMI można mieć laga jakiegoś bardzo krótko trwającego ok. 1,5 sec? Tak mniej więcej :P

 

Co to w ogóle za dedukcja. Przy 169 bez lagów, przy 170 lag 1.5 sec? Żartujesz sobie?

Przecież to zależy od pluginów, no i od silnika serwera (spigot, bukkit, couldron, etc). No i nie podałeś najważniejszego, czyli mocy obliczeniowej tego procesora.

Opublikowano

Nic kolego, serwery VPS nadają się jedynie do testów, nie do publicznego uruchomienia serwera.

 

Jedynie co na tym możesz odpalić to serwer Teamspeak publicznie :)

 

Zalecam Ci się zainteresować ofertą: http://www.soyoustart.com/pl/serwery-essential/    Serwery E5-SAT-1 /2 oraz E3-SSD-3 (na nich miałem serwery po 200 slotów i 18-20tps :))

c***a sie znasz 

@top

wirtualizacja openvz i limity transferu za 140zl xddd samo placenie 140 za vpsa to debilizm...

 

 w tej cenie masz dedyka z sys.com albo jak bardzo chcesz vpsa to clouda z ovh 

Gość Dawid545
Opublikowano

W zależności od typu serwera, zakładam że survival,

serwer uciągnie od 50 graczy po 200;

50 graczy na modach (Chociaż jak nawalisz za dużo to nawet grając solo będą lagi ^^,

100-150 na easyhc (nie sądzę żeby udało ci się tak skonfigurować wszystko, żeby nie lagowało przy takiej ilości graczy.. Ale może jednak..)

100-200 graczy na serwerze creative, z ograniczonem worldeditem i brakiem dostępu dla rangi domyślnej lub całkowitym brakiem dostępu dla osób z poza administracji,

dlaczego od stu do dwustu? A tutaj wchodzi w grę limit bloków w worldedit, rozmiary działek, dodatki typu echopet (odradzam xD)

Uruchamiając serwer, nie zapomnij o użyciu argumentu Java;

-XX:ParallelGCThreads=3

Rozłoży on częściowo obciążenie CPU po wątkach..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...