Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki serwer non-limit jest według was najlepszy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak no-limit, to tylko bajka :)
Ja z crafthosta nie korzystałem, ale polecałbym Ci kupić jakiegoś vps a jak Cie nie stać to coś z pukawki, tylko czasem procesor tam padaczki dostaje lecz rzadko.

bannergif.gif

Opublikowano

Co do tych pakietów to zapraszam tutaj > http://www.mpcforum.pl/topic/1511213-redaktorzy-radzą-1-nielimitowane-pakiety-na-hostingach/

 

Crafthost jest okej, fiberhosta nie bierz - totalny złom.

Najlepiej kup sobie jakiegoś VPSa, OVH albo LvLup mogę polecić ;)

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Wiem, że te no-limity to lekko mówiąc syf, ale na początek w tej cenie ciężko kupić coś lepszego, utrzymającego ok. 70 graczy..

Opublikowano

na pukawce za 14 złoty masz serwer szybka obsługa klienta i pomocy technicznej i masz 3 tryby 1 nielimitowany ram 2 nielimitowane sloty mozesz ustawić nawet 100000 slotów jak ja 3 wszystko nilimitowane łatwo się dogadasz

 

i login polecającego PanFasolka37

Opublikowano

 

A ja polecę Craftserve :)

 

zNZNsZc.png

 


 

vfKFNKX.png

 

xddddddd zeby mu wyjebalo serwer przy 10 graczach xdddddd

tego spierdolonego hostingu nikt normalny nie poleca xdd

@top

 

jak juz tak bardzo chcesz te pseudo nolimity to pukawka/lvlup 

 

///

ooo widze ze lord spierdolina wrocil... jak tam gimbie poprawiles juz pszyrke ?

Opublikowano

Crafthost ostatnio strasznie zlagowany jest, enderchest chce za domene 6 czy tam 7 dych, support craftserve to porażka (chociaż ten z crafthosta nie szybszy).. Myślę nad vps z lvlup, czy odczuje duża różnice jeżeli wezmę lokalizacje w Polsce? Bo jak wezmę eu to teoretycznie maszyna lepsza.. Praktycznie też?

Opublikowano

Te non-limity to jest jeden wielki fejk naprawdę czegoś takiego nie ma dlatego że mało by zarobili.

Crafthost jeden z gorszych hostingów polecam ci Mrotku pukawkę lub ovh.pl ;)

Opublikowano

Czesc, jaki non-limit jest wedlug was najlepszy? Co sadzicie o crafthoscie?

No-limi po 1 

po 2 no-limit ma na start 8-16GB ram

 

@1361622928-U485574.pngDrancisFrake. ja mialem na craftserve no limit przy 20 plg tps mniej niz 7

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...