Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Expbot - Nowe Funkcje (Dziala Po Upie)


war43

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ExpBot NAJNOWSZY NAJLEPSZY NOWE FUNKCJE!!!!!!

Witam

ExpBot EasyMetin2 wersja0.0.13.1166 to najnowsza wersja która dzięki andrzejt17 działa teraz na PL`u w całości spolszczona przez andrzejt17

Andrzej robił to dla innego forum ale podzielił się z tym także i ze mną

Nowe Funkcje !!!!!!!! :

- wraca do miasta jak ma pełne eq i sprzedaje te przedmioty

- wraca do miasta jak nie ma potek !

- kupuje potki (było)

Resztę sami zobaczycie !!!!

 

Wszystkie pliki spakowane do WinRaRa - nie musisz instalować (wypakowanie jest znacznie szybsze)

 

Download:

BOT - http://hotfile.com/dl/44315388/ac48046/EasyMetin2_Bot_lonely_0.0.12.1108_edited_by_andrzejt17.zip.html

ŁATKI - http://hotfile.com/dl/44315780/0497936/atki_do_Bota.rar.html

PLIKI LOCALE_PL I LOCALE_DE - http://hotfile.com/dl/44316161/0d96187/Locale_pl_i_Locale_de.zip.html

 

Locale_de i Locale_pl należy skopiować do folderu pack znajdującego się w folderze z grą

Łatki należy skopiować:

pliki locale z Łatki_1 - folder z metinem > pack

plik potions z Łatki_1 - folder z botem > cfg > default

folder z Łatki_2 - folder z botem > cfg

 

 

Skan: (czyściutki)

http://www.virustotal.com/pl/analisis/05e0d25995bfc2a1e6a61f5dfc99cd2e7e680fd15780205df6f877a7e0831120-1272403655

Pliki Locale - już są wmontowane w instalator patcha 1.1, który jest w pliku powyżej (po zainstalowaniu)

 

Jakby ktoś nie wiedział jak ustalić zgodność z Win 98 to polecam skorzystać z tego tutka:

 

http://www.mpcforum.pl/showthread.php?tid=1937

 

Jeśli ten bot jest już na tym forum lub jeśli zrobiłem coś źle to sorki za spam ale nie miałem czasu żeby teraz przeglądać forum

 

Wszystko skopiowane z innego forum!

Zmieniłem tylko linki na szybszy hosting i dodałem kilka informacji od siebie

Opublikowano

ExpBot NAJNOWSZY NAJLEPSZY NOWE FUNKCJE!!!!!!

Witam

ExpBot EasyMetin2 wersja0.0.13.1166 to najnowsza wersja która dzięki andrzejt17 działa teraz na PL`u w całości spolszczona przez andrzejt17

Andrzej robił to dla innego forum ale podzielił się z tym także i ze mną

Nowe Funkcje !!!!!!!! :

- wraca do miasta jak ma pełne eq i sprzedaje te przedmioty

- wraca do miasta jak nie ma potek !

- kupuje potki (było)

Resztę sami zobaczycie !!!!

 

Wszystkie pliki spakowane do WinRaRa - nie musisz instalować (wypakowanie jest znacznie szybsze)

 

Download:

BOT - http://hotfile.com/dl/44315388/ac48046/EasyMetin2_Bot_lonely_0.0.12.1108_edited_by_andrzejt17.zip.html

ŁATKI - http://hotfile.com/dl/44315780/0497936/atki_do_Bota.rar.html

PLIKI LOCALE_PL I LOCALE_DE - http://hotfile.com/dl/44316161/0d96187/Locale_pl_i_Locale_de.zip.html

 

Locale_de i Locale_pl należy skopiować do folderu pack znajdującego się w folderze z grą

Łatki należy skopiować:

pliki locale z Łatki_1 - folder z metinem > pack

plik potions z Łatki_1 - folder z botem > cfg > default

folder z Łatki_2 - folder z botem > cfg

 

 

Skan: (czyściutki)

http://www.virustotal.com/pl/analisis/05e0d25995bfc2a1e6a61f5dfc99cd2e7e680fd15780205df6f877a7e0831120-1272403655

Pliki Locale - już są wmontowane w instalator patcha 1.1, który jest w pliku powyżej (po zainstalowaniu)

 

Jakby ktoś nie wiedział jak ustalić zgodność z Win 98 to polecam skorzystać z tego tutka:

 

http://www.mpcforum.pl/showthread.php?tid=1937

 

Jeśli ten bot jest już na tym forum lub jeśli zrobiłem coś źle to sorki za spam ale nie miałem czasu żeby teraz przeglądać forum

 

Wszystko skopiowane z innego forum!

Zmieniłem tylko linki na szybszy hosting i dodałem kilka informacji od siebie

Ten ExpBot juz był ,a oto link do tematu

http://www.mpcforum.pl/topic/151460-plkfixed-easymetin2-de-00131166-32/

Używaj opcji szukaj

1324317731-U140501.png
Opublikowano

Nie bo jebne na plecy...

 

Po 1, niczym się z Tobą nie dzieliłem i andrzej, którego szukasz właśnie napisał ten post -.-''

Po 2, link jest do wersji 0.0.12.1108, która nie miała opcji sprzedawania etc i miała wiele niedociągnięć

Po 3, nie są tam potrzebne pliki lokalizacji ....

Po 4 , nie potrzeba tam łatki...

Po 5, stary jak chuj

Po 6, jak chciałeś zabłysnąć na MPC to właśnie masz FAIL'a...

 

EDIT: GŁABIE!! "Wszystko skopiowane z innego forum!" - To moje autorstwo modyfikacji więc nie pierdziel głupot xD:D <lol6125>

 

Pozdro i można zamknąć bo użytku z tego ŻADNEGO nie będzie...

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...