Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

♠♥Eagle♨Eye♥♠ - Hacker - The(ShadowGhost) Klan odpałów :)


-Skillek-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ci administratorzy to chyba nic nie robia w tej grze.

Typ odpalony lata i juz 3 tydzien mija od jego przylapania na hackowaniu , a ten dalej se biega i sie odpala jak nie daje rady.

 

Wczoraj gralem na hangarku sobie mysle bedzie latwo no to trening z broni "SAR" lece i robie staty 50 juz na liczniku , a ten eagle eye biedactwo stwierdzil , ze mam no recoil'a i ni z tad ni z owad obrywam od niego 1 pestka hs'a bez przerwy.

 

Pierwsze 3 minuty myslalem moze na dzwiek polecial , bo tak dziwnie czekal na mnie , ale jak widzialem powtorki , ze kilku innym tez na 1 kulke banki walil to nagralem i dalej bez bana typek.

Efekt staty 60/13 mial nowy pro Esl gracz , a ja ponad 55 co i tak jest dobrym wynikiem przeciwko odpalowi i jak na bron sar po 3-4 kulki bania.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ci administratorzy to chyba nic nie robia w tej grze.

Typ odpalony lata i juz 3 tydzien mija od jego przylapania na hackowaniu , a ten dalej se biega i sie odpala jak nie daje rady.

 

Wczoraj gralem na hangarku sobie mysle bedzie latwo no to trening z broni "SAR" lece i robie staty 50 juz na liczniku , a ten eagle eye biedactwo stwierdzil , ze mam no recoil'a i ni z tad ni z owad obrywam od niego 1 pestka hs'a bez przerwy.

 

Pierwsze 3 minuty myslalem moze na dzwiek polecial , bo tak dziwnie czekal na mnie , ale jak widzialem powtorki , ze kilku innym tez na 1 kulke banki walil to nagralem i dalej bez bana typek.

Efekt staty 60/13 mial nowy pro Esl gracz , a ja ponad 55 co i tak jest dobrym wynikiem przeciwko odpalowi i jak na bron sar po 3-4 kulki bania.

Powiem Ci szczerze, że GF ma wywalone na S.K.I.L.L'a, ponieważ nie poprawiają bugów, tylko na $ lecą.

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...