Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tworzenie serwera od podstaw - kilka pytań :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ;)
Baaardzo dawno temu bawiłem się plikami serwerowymi od Terenzo.

Od dłuższego czasu gram na privach, ale nie mogę znaleźć w 100% tego czego szukam.

Stwierdziłem, że wrócę do zabawy plikami i zrobię swojego priva, w 100% takiego jak chcę (dla siebie).
Może jak się wkręcę i minie trochę czasu to zrobię jakiś poważny projekt ;)
No i teraz mam do Was kilka pytań:

1. Najlepsze pliki serwerowe bez zbędnego syfu są od Terenzo, tak?

2. Czytałem coś o tworzeniu własnych plików (Terenzo + pliki z pl'a), jak to zrobić i czy ma to sens?

 

W temacie od plików Terenza znalazłem taką wypowiedź:

"Masz tutaj podstawkę pod 34k, zmień locale od GF, wrzuć game, db, binke, klient pl i gotowe."

 

O co chodzi z tym:
- 34k

- locale od Gameforge

- game

 

3. Jak edytować pliki? Chodzi mi o zmianę rat, dodawanie nowych setów, systemów ulepszeń, mpc, dungeonów itd.

4. Czy z plików postawionych na moim kompie będę mógł później zrobić dedyka? Nie utracę tego co zrobiłem?

5. Jak stworzyć patcher lub czy są jakieś dobre gotowce, które mógłbym edytować?

6. No i chyba najważniejsze. Poda ktoś jakiś aktualny poradnik lub video tutek do postawienia serwera na plikach od Terenza?

 

Troszkę się rozpisałem ^^
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...