Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas połączenia z MySQL.


Drenek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawdopodobnie nie masz najnowszych sterowników do karty graficznej i ALU.

Polecam najpierw dowiedzieć się jak działa ALU oraz jak dziala CPU, potem poczytaj o TCP, to pomoże ci zrozumieć jak działa MySQL, potem debuguj program (debuggery są dla ciot, podłącz diody do RAMu i debuguj po ich miganiu, jak nie wiesz jak działą RAM tutaj link). To pomoże ci zrozumieć jak działają aplikacje, oczywiście najpierw dowiedz się jak dokładnie działa twój system, przeanalizuj jego kod źródłowy (albo dekompiluj jak nie ma udostępnionego kodu), potem przeanalizuj jak działa MySQL i w końcu z taką wiedzą będziesz mógł rozwiązać swój problem.

Opublikowano

Prawdopodobnie nie masz najnowszych sterowników do karty graficznej i ALU.

Polecam najpierw dowiedzieć się jak działa ALU oraz jak dziala CPU, potem poczytaj o TCP, to pomoże ci zrozumieć jak działa MySQL, potem debuguj program (debuggery są dla ciot, podłącz diody do RAMu i debuguj po ich miganiu, jak nie wiesz jak działą RAM tutaj link). To pomoże ci zrozumieć jak działają aplikacje, oczywiście najpierw dowiedz się jak dokładnie działa twój system, przeanalizuj jego kod źródłowy (albo dekompiluj jak nie ma udostępnionego kodu), potem przeanalizuj jak działa MySQL i w końcu z taką wiedzą będziesz mógł rozwiązać swój problem.

co k***a xddd ?

@top 

no fajnie ze cant connect... ale moze jakies dokladniejsze info gdzie to jest itp ?

sprawdz czy k***a wpisales login i haslo i jeszcze ip mozesz sprawdzic bo to czasami tak jest ze sie nie wpisze i to nie dziala a ja tez tak kiedys mialem bo mi nie dzialalo bo nie wpisalem a to bylo na hamaczi serwer i on nie dzialal bo nie wpisalem tego hasla bo nie wiedzialem ze trzeba wpisac 

Opublikowano

 

Prawdopodobnie nie masz najnowszych sterowników do karty graficznej i ALU.

Polecam najpierw dowiedzieć się jak działa ALU oraz jak dziala CPU, potem poczytaj o TCP, to pomoże ci zrozumieć jak działa MySQL, potem debuguj program (debuggery są dla ciot, podłącz diody do RAMu i debuguj po ich miganiu, jak nie wiesz jak działą RAM tutaj link). To pomoże ci zrozumieć jak działają aplikacje, oczywiście najpierw dowiedz się jak dokładnie działa twój system, przeanalizuj jego kod źródłowy (albo dekompiluj jak nie ma udostępnionego kodu), potem przeanalizuj jak działa MySQL i w końcu z taką wiedzą będziesz mógł rozwiązać swój problem.

co k***a xddd ?

@top 

no fajnie ze cant connect... ale moze jakies dokladniejsze info gdzie to jest itp ?

sprawdz czy k***a wpisales login i haslo i jeszcze ip mozesz sprawdzic bo to czasami tak jest ze sie nie wpisze i to nie dziala a ja tez tak kiedys mialem bo mi nie dzialalo bo nie wpisalem a to bylo na hamaczi serwer i on nie dzialal bo nie wpisalem tego hasla bo nie wiedzialem ze trzeba wpisac 

 

dodałeś swoje ip do whitelisty serwera mysql?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...