Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z BungeeCordem - nie można wejść na lobby.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co ty odwalasz..

Poczytaj może jak działa bungee XDD

91.198.89.107:9050

Tym IP łączysz się i powinno ono mieć podstawowy port ale skoro to tak ustawiłeś to chyba w jakimś celu? 

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano
Siema koleś polecam ci napoczątek zmienić coonet czy jakoś na -1 ale nic ja ci prześle mój config gotowy dla cb i zobacz co żle zrobiłeś jak nie bedzie działał to pisz zrobie też ci spigot.yml 

Pozdrawiam 

 

 

PS zmień sobie player limit bo ustawiłem na 1

I jak bedzieś chciał dodać kolejny serwer to skopiuj to

  lobby:

    address: 91.198.89.107:9047

    restricted: false

    motd: lobby

 Nie musi być to ale to jest mój przykład  :) i 1 zmień nazwę serwera na inną np zmieniam tak

co zmieniam to podkreslam

  przykład:

    address: 91.198.89.107:9047

    restricted: false

    motd: lobby

zminilismy teraz address zmieniamy ja dam przykład 

  lobby:

    address: i tu address jak nie wiesz jaki dam ci załącznik gdzie jest i jak wygląda

    restricted: false

    motd: lobby

zmienilismy 3 linike zostawiamy a motd możesz byle jakie jakie chcesz

Pozdrawiam

zadziałało daj like

 

dla yolinho.txt

post-1455341-0-99720700-1455943548_thumb.png

Opublikowano
 

Co ty odwalasz..

Poczytaj może jak działa bungee XDD

91.198.89.107:9050

Tym IP łączysz się i powinno ono mieć podstawowy port ale skoro to tak ustawiłeś to chyba w jakimś celu? 

@OldisPL nie ogarniam tego bungee -.- server z koncowka 9050 jest tam tylko proxy...nie da sie wejsc przez niego :_:
Jezu nie ogarniam tego bungee, serwery prawie skonczone, a same problemy mam od poczatku pracy z bungee :_:

 

 

 

 

Siema koleś polecam ci napoczątek zmienić coonet czy jakoś na -1 ale nic ja ci prześle mój config gotowy dla cb i zobacz co żle zrobiłeś jak nie bedzie działał to pisz zrobie też ci spigot.yml 
Pozdrawiam 
 
 
PS zmień sobie player limit bo ustawiłem na 1
I jak bedzieś chciał dodać kolejny serwer to skopiuj to
  lobby:
    address: 91.198.89.107:9047
    restricted: false
    motd: lobby
 Nie musi być to ale to jest mój przykład  :) i 1 zmień nazwę serwera na inną np zmieniam tak
co zmieniam to podkreslam
  przykład:
    address: 91.198.89.107:9047
    restricted: false
    motd: lobby
zminilismy teraz address zmieniamy ja dam przykład 
  lobby:
    address: i tu address jak nie wiesz jaki dam ci załącznik gdzie jest i jak wygląda
    restricted: false
    motd: lobby
zmienilismy 3 linike zostawiamy a motd możesz byle jakie jakie chcesz
Pozdrawiam
zadziałało daj like

 

Zobacze i dam edita >.<

ekhem nic nie dziala >.<

 

sygnatura.png

 

Opublikowano
 host: 91.198.89.107:9050

Przez to IP masz wejść na serwer i BUNGEE Cię przekieruje na lobby..

 

Wchodze i jakis error taki wywala:

Connection timed out: no further information:

 

sygnatura.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...