Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje skryptu na polączenie itemshopu z komendą /vip i inne


Lukaku1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chyba każdy wie że żeby kupić vipa trzeba wchodzić na itemshop serwera wysłać sms i wpisać kod zwrotny. Otóz poszukuje 2 skryptów. Pierwszy na komende /sms w ktorej  będą wymienione usługi jak i ich cena oraz Kod i Numer telefonu na który trzeba wysłać sms. Drugi na którym trżeba bedzie wpisać /kup {KOD ZWORTNY SMS} Żeby takową usługe wykupić.

Opublikowano

W skrypcie, tego nie zrobisz. Pozostaje ci jedynie plugin. PlatnosciOnline udostępniają taki plugin ale ich nie polecam bo to oszuści

dlaczego? ^^

# Riveilli
# 12.02.2016

command sms:
	trigger:
		message "Wyślij SMSa pod numer XXXX o treści XXXX aby zakupić rangę VIP, a następnie użyj komendy /sms [kod zwrotny]"

command kup <text>:
	loop {kodyZwrotne::*}:
		loop-valute is argument:
			message "Kod poprawny."
			# dalsze wykonywanie kodu

command dodaj <text>:
	loop {kodyZwrotne::*}:
		loop-valute is argument:
			message "Podany kod znajduje się już na liście."
			stop
	add argument to {kodyZwrotne::*}

całość opiera się na już gotowych paczkach zamiast API, które musisz pobrać od usługodawcy, a następnie dodać komendą /dodaj <kod>

Opublikowano

Hymmm z tego co widze chcesz poprostu mieć sklep na serwerze
Jeśli już o płatności chodzi to polecam ci serwis HomePay
Który daje ci gotowy szablon strony + Testowekody
Co do SK jest to nie możliwe do wykonania 
Są pluginy tak jak kolega Up mówi od platnoscionline sam go uzywalem ale po tym jak nie dostalem 300+zł za miesiąc "bo nasz system sie psuje"
Uznałem ze czas zmienić usługodawce na homepay

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...