Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Miliardowe pytanie o mad sheepa, ale tym razem 2016


kulmin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy wciąż działa skillowanie na nim?

Czy da rade trenować nań 67 lvlem z bronią na 120+, czy w gre wchodzi tylko low 8-15 z bronią na 60?

Opublikowano

Ok dzięki.

 

Mam jeszcze pytania odnośnie skillowania:

Mam do wyboru:

1. skillować na monkach na isle of kings, blokując hotkey i afcząc.

Problematyka: siła monków

Eq: Mpa, zao helmet, zao legs, steel boots, mms, rapier/sword/machete

66 shielding

Plusy: Praktycznie nikt nigdy nie wchodzi na drugie piętro.

Ile godzin wytrzymam bez leczenia na jednym, dwóch monkach? Hp:1000

 

2. Target Dummy - wbicie 75 lvla i afczenie na nich.

Problematyka: Niektórzy gracze mogą na mnie składać raporty za afk. Długi i kosztowny quest. Wbijanie lvli na slabym skillu.

Plusy: możliwość długiego afczenia bez ryzyka zgonu.

 

Które opcja lepsza?

Opublikowano

Nie o to pytałem.

Chce skillować 12h off i 12h online i chce się dowiedzieć która opcja lepsza biorąc pod uwage trudności w jej realizacji i poświecony czas. Wiadomo, dojscie na monki to minuta, a shadow yalahar quest jest bardzo długi i kosztowny.

Opublikowano

jak nie wbiles za duzych skillow (i grasz na pvp)to dobra opcja jest na dawnporcie , 2mc i idziesz na legion helmet questa , bocilem tak kilka nocek i nikt nie przychodzil

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...