Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Detale w The Forest, Euro Truck Simulator 2 oraz Farming Simulator 2015


bolo7531

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Sorry za dział, proszę o przeniesienie jak można. Do rzeczy -

 

Poskładałem z części na morele taki komputer

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
I chodzi mi o to na jakim poziomie detali w the forest, euro truck simulator 2 oraz farming simulator 2015 zagram na tym sprzęcię ?

 

Musisz kupić lepszy procesor jeśli chcesz pograć na wysokich, zamiast tego procesora wez i3-4170 za 500zł to pograsz na najwyżysz detalach  w te 2 gry, i wymień ramy na 2 kostki po 4 gb zamiast jedną po 8. albo 2 po 8 to już z głowy będziesz miał ramy:).

Opublikowano

 

Sorry za dział, proszę o przeniesienie jak można. Do rzeczy -

 

Poskładałem z części na morele taki komputer

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
I chodzi mi o to na jakim poziomie detali w the forest, euro truck simulator 2 oraz farming simulator 2015 zagram na tym sprzęcię ?

 

Grafika- ok

Procesor- weź sobie i3 tak jak kolega wyżej pisze.

RAM- weź lepie HyperX 2x8GB

Zasilacz- ok, ale ja wybrał bym Antec VP 500w za taką samą cene.

Płyta głowna- ok

Obudowa i nagrywarka- ok.

3299714609807431174823.jpeg

Opublikowano

 

RAM- weź lepie HyperX 2x8GB

 

 

HyperX 2x8gb od Crucial 2x8gb się niczym praktycznie nie różni może wyglądem.

 

Musisz kupić lepszy procesor jeśli chcesz pograć na wysokich, zamiast tego procesora wez i3-4170 za 500zł to pograsz na najwyżysz detalach  w te 2 gry, i wymień ramy na 2 kostki po 4 gb zamiast jedną po 8. albo 2 po 8 to już z głowy będziesz miał ramy:).

 

Mam 2 kostki po 4gb ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...