Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Metin2 z 2004 roku! Tak wyglądał zanim pojawił się w Polsce [HISTORIA]


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś te stare okienko skilli może, ewentualnie link do pobrania klienta? Mam bardzo fajny pomysł na wykorzystanie tego, bo graficznie prezentuje się to świetnie.

Opublikowano

Ma ktoś te stare okienko skilli może, ewentualnie link do pobrania klienta? Mam bardzo fajny pomysł na wykorzystanie tego, bo graficznie prezentuje się to świetnie.

wpisz w google "Metinn2 client 2004 beta" i znajdziesz na devie i epvp jest
Opublikowano

 

Ma ktoś te stare okienko skilli może, ewentualnie link do pobrania klienta? Mam bardzo fajny pomysł na wykorzystanie tego, bo graficznie prezentuje się to świetnie.

wpisz w google "Metinn2 client 2004 beta" i znajdziesz na devie i epvp jest

 

Kolego, ten klient nie posiada tego okienka, jest za nowy :P

Opublikowano

Aż się łezka w oku kręci, jak pomyślę ile historii w tej grze już było. Pamiętam pierwsze filmiki z Koreańskiego Metina z pokazem skilli na P, to było coś! 

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Muszę przyznać, że łezka w oku się zakręci.

Tyle lat gry zleciało jak jedno mrugnięcie.

1980497.jpeg
Opublikowano

Wyeksportowany znaczek ymirred.tga z clienta 2004


 


QSS63O5.png


Komuś może się przyda :)


ExtHL5R.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...