Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Metin2 z 2004 roku! Tak wyglądał zanim pojawił się w Polsce [HISTORIA]


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam jeszcze mt2 na płycie z 2005 ^^. Chciałbym ujrzeć priva, który tak wygląda tylko jest spolszczony.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

Juz był taki i miał chyba z 20 online xD

Neria stała na plikach Raina = 2008. ;)

Opublikowano

Fajnie zobaczyć coś czego nie wiedziało się o Metin2, wchodząc tutaj liczyłem na jakiś filmik lub więcej screenów tego typu :D Ale mimo wszystko zobaczyć pierwszy (chyba) układ w eq też jest fajnie :D


 


@Edit


 


Wydaje mi się, że ten układ eq był jakoś wcześniej niż 2004, bo w cliencie z tego roku układ eq już jest taki jak my wszyscy dobrze znamy ;P


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

O wiele bardziej podoba mi się ten układ skilli niż jest obecnie :D

Jakoś tak, lepiej to wszystko wygląda :D

Opublikowano

Zaraz pojawią się serwery robione na najstarszych plikach, ludzie gadają że by grali a co do czego to "elo" :v

------------------------------

#topic
A ja myślałem, że wiem wszystko o Metinie :v
Kozak screeny, czekam na inne, może jakieś moby, mapy?

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

Zaraz pojawią się serwery robione na najstarszych plikach, ludzie gadają że by grali a co do czego to "elo" :v

 

------------------------------

 

#topic

A ja myślałem, że wiem wszystko o Metinie :v

Kozak screeny, czekam na inne, może jakieś moby, mapy?

 

Bardzo chętnie poświęciłabym swój wolny czas, żeby w to zagrać  :)

Opublikowano

Zaraz pojawią się serwery robione na najstarszych plikach, ludzie gadają że by grali a co do czego to "elo" :v

 

------------------------------

 

#topic

A ja myślałem, że wiem wszystko o Metinie :v

Kozak screeny, czekam na inne, może jakieś moby, mapy?

postaram się coś znaleźć bo na pewno były jakieś odrzuty

 

@boooooo

zapomniałem dopisać że to obraz z wersji gry przedpremierowej

podobno ani układ eq ani okno skilli nie ujrzało światła dziennego

Opublikowano

postaram się coś znaleźć bo na pewno były jakieś odrzuty

 

@boooooo

zapomniałem dopisać że to obraz z wersji gry przedpremierowej

podobno ani układ eq ani okno skilli nie ujrzało światła dziennego

 

wMTpf.jpg

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Ty z tą lokacją to przegleś, prawie 100km!

 

SS ciekawe, chunjo na propsie nawet admini tam grali ^^

 

­

Głogów to małe miasteczko więc nikt nie wie gdzie jest, a Wrocław już tak xD

Co do screena to wydaje mi się, że ten układ skilli widziałem gdzieś w chińskim cliencie :D

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...