Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Najnowsze pakiety na lodowe kwiaty


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 n_run 2002 2109 1 ID tepa w rog mapy
Demony Około 180 s

#guri^400^8344
#guri^400^8343
#guri^400^8342
#guri^400^8341
#guri^400^8340

Tundra Około 210 s
#guri^400^8501
#guri^400^8502
#guri^400^8503
#guri^400^8504
#guri^400^8505
#guri^400^8506
#guri^400^8507
#guri^400^8508
#guri^400^8509
#guri^400^8510

Anioly Około 180 s
#guri^400^8247
#guri^400^8248
#guri^400^8249
#guri^400^8250
#guri^400^8251

 

Dostałem bana wiec jebac gospodarke :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na jakim lvl puszczacie na kwiaty i jaki delay

 

Najlepiej ~50-60lvl i ustaw co 3600 ms chyba styknie.

Opublikowano

Moje zapytanie

Jak dostanę bana na innym koncie to czy na głównym koncie też złapię bana?

Myślałem o tym że na koncie z kwiatkami bym zmienił ip(Reset routera) i na główne konto bym wbił dopiero jak bym zebrał tyle kwiatków ile by mnie uszczęśliwiło z innym IP

Ale nie wiem czy to by przeszło jeśli bany po IP czy tam kontach.

 

Jaki delay najlepiej ustawić

graphic.png

Opublikowano

­

 

Moje zapytanie

Jak dostanę bana na innym koncie to czy na głównym koncie też złapię bana?

Myślałem o tym że na koncie z kwiatkami bym zmienił ip(Reset routera) i na główne konto bym wbił dopiero jak bym zebrał tyle kwiatków ile by mnie uszczęśliwiło z innym IP

Ale nie wiem czy to by przeszło jeśli bany po IP czy tam kontach.

 

Jaki delay najlepiej ustawić

Delay 15000, co do IP to sposób zadziała

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...