Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mbot z Tabelqami :) + Anty VPN w Javie


LordPepsiako

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mody robcie robote swoja ^.^

 

PS:         define("KERNEL_VERSION",                    '14.0');

Stary jak swiat xD
Opublikowano

Boty stare jak świat ten antyvpn w javie tak pobugowany że nie polecam ;). i nie polecam ściągać z tych linków niczego bo backdoory także mogą być polecam napisać do @KlassKai..

owner.png

Opublikowano

Chłopie kto ci to pobierze? Pewnie są backdoory i na dodatek bot stary jak świat xD

Śmieszny jesteś gościu. :) Pobierze sporo osób nawet dla samego sprawdzenia plików, a nawet jeśli nie to sporo osób i tak będzie próbowało to odpalić, bo w końcu mają coś za darmo bot może i stary, ale pewnie sam pobrałeś, żeby sprawdzić co tam jest w środku. :)

 

Bez pozdrowień 

 

btw 

        define("KERNEL_VERSION",                    '4.1');
        define("KERNEL_BUILD",                      '2074');
        define("KERNEL_AUTHOR",                     'KlassKai.');
        define("KERNEL_TEAMSPEAK_MIN_VER",          "3.0.0-rc1");
        define("KERNEL_TEAMSPEAK_MIN_BUILD",        '14468');
        define("KERNEL_FULL_DEBUG",                 false);
        define("ERROR_TYPE_FATAL",                  1);
        define("ERROR_TYPE_CONNECT",                2);
        define("ERROR_TYPE_FAIL",                   3);
        define("ERROR_TYPE_CONFIG",                 4);
        define("ERROR_NORMAL",                      5);
        define("KERNEL_STARTUP",                    time());
				'up_description' => '\n [center][size=11][b]mta4life.pl[/b] - Status Administracji.[/size][/center]\n\n',
				'lower_description' => '\n[right][size=10][u][i]My-bot.pl - Usługi TeamSpeak3![/right]',

Gdzieś w sieci znaleziony ziom mi podesłał.

 

@tak przeglądając ten kod zobaczyłem coś w cfg 

				'clientLevels' => array(
					'output' => '[center][size=11]TOP [count]\n Największy poziom:[/size][/center]\n\n',
					'numbers_of_records' => 50,
					'end_output' => '\n [right]Stworzone przez: [URL=client://498/woLY1YvJxErYSMtGPbt9RpMA7hM=~Przemek.]Przemek.[/URL]\n Wygenerowane przez: [b][generate_by][/right]',
					'write_channel' => 448968,
					'cache_path' => '/home/mbot/cache/',
					'need_group' => array(405, 440),
					'groups_ignore' => array(397,182,183,184,185,186,187),
					'levels' => array(
						array(443, 10), //LVL 1
						array(446, 30 * 60), //LVL 2
						array(447, 3 * 60 * 60), //LVL 3
						array(448, 6 * 60 * 60), //LVL 4
						array(449, 9 * 60 * 60), //LVL 5
						array(450, 12 * 60 * 60), //LVL 6
						array(451, 15 * 60 * 60), //LVL 7
						array(453, 18 * 60 * 60), //LVL 8
						array(454, 21 * 60 * 60), //LVL 9
						array(455, 24 * 60 * 60), //LVL 10	

Ostatnio byłem na ts3 właściciel reklamuje się tutaj aż tak z ciekawości wbiłem i myślę, że ktoś również używa starej wersji chodź odbugowanej.

 

#

Pucować się chłopcy kto próbuje sprzedać  < :lenny:  :lenny:

 

https://www.nulled.cr/topic/146437-teamspeak3-bots-antyvpn-etc/

Opublikowano

Hehe, już pełno tsów z nowym mbotem :D

 

Osobiście mam nowszego. (Mati tak tego co ty :p)

 

Nie pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...