Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy warto kupywać pacca na początek? Wasze zdanie


VenomQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta ale lepiej wydać te kilka cc na poty i runy niż 9euro co 30 dni na pacc'a

ale zobacz 9 euro miesięcznie ile to wychodzi w skali roku

Opublikowano

Moim zdaniem bez pacca nie ma sensu grac.

-Po pierwsze to masz nowe expowiska na ktorych znacznie szybciej i latwiej sie wyexpisz (przyklad larvy ktore sa znacznie lepsze od rotow).

-Nowe czary bez ktorych kazdy prawilny mag nie obejdzie sie.

-Nowe questy z ktorych wyciagniesz sporo hajsu przykladem moze byc koshei amulet

-Dodatkowe addony czy tez mozliwosc posiadania mountow (niezbednik dla RPG'owego gracza ^.^)

-Z paccem duzo latwiej znajdziesz gildie czyli tez i graczy do gry (nie bedziesz sie nudzil)

-Mozliwosc zakupienia wszystkich blessow (jak padniesz tracisz mniej expa oraz nie wypada ci eq)

-Mozliwosc kupna promocji ktora daje ci szybsza regeneracje many i hp (mniejszy waste), jeden dodatkowy czar (zalezny od profesji) oraz przy deadzie tracisz mniej expa :)

Jest jeszcze pare plusow ktore moglbym powymieniac ale mysle ze to wystarczy.

Lepiej kupic pacca za 36zl i miec zabawe przez 30dni niz kupic paczke fajek za 15zl i truc sie przez jeden dzien (taka moja opinia) Pozdro ;d

Opublikowano

Ta ale na faccu masz amazonki :

ta mag nie ale knight jeszcze daje rade na faccu

questy ta ale masz na facc też questów dosyć sporo

xD zgodzę się

xD wiem ale z faccem cięzej ale znajdziesz gildię :)

ta wiem co to blessy

wiem xD

nie palę :) więc nwm do czego jest to porównanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...