Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co powiecie na taki wygląd serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­@up Ten wygląd nie jest oparty o sunnight sam wiesz że mój ts3 (projekt) leży sobie dłużej ( od wakacji ).

 

Pozdrawiam, G..

Opublikowano

­@up Ten wygląd nie jest oparty o sunnight sam wiesz że mój ts3 (projekt) leży sobie dłużej ( od wakacji ).

 

Pozdrawiam, G..

No nie wiem ile twój projekt leży, aż tak to Cię jeszcze nie poznałem, piszę że oparty w większości jest o mój.

 

Ps. Możesz sobie taki ustawić bo i tak teraz zmieniłem na inny.

Opublikowano

W sumie to nic ciekawego nie wymyśliłeś.

Układ standardowy, więc nowości nie widzę.

Opublikowano

­@up Tsa będe trochę zmieniał ale dzięki za uwagę Itan.

@1361622928-U485574.pngup2 Albo twój jest oparty o mój nie ważne...

 

Pozdrawiam, G..

Opublikowano

­@up Tsa będe trochę zmieniał ale dzięki za uwagę Itan.

@1361622928-U485574.pngup2 Albo twój jest oparty o mój nie ważne...

 

Pozdrawiam, G..

@GoldeneK

Mój serwer jest oparty z własnego mózgu. Nic nie zostało skopiowane, jestem na rynku od ponad pół roku, byłeś u mnie na serwerze - miałeś zainstalować boty... Sam wiesz co chciałeś zrobić ale to już jest temat zamknięty... Więc widząc ten schemat kanałów jestem w 100% pewny że skopiowany ode mnie.

 

Ps. Tak jak wspomniałem wyżej, możesz sobie używać elementy które skopiowałeś ode mnie bo ja ich na serwerze już nie posiadam.

Opublikowano

­@up Rozumiem, tylko jak wbiles do mnie na ts3 jako pierwszy to widziales a wtedy jeszcze wygladu sunnight nie widzialem. Ale dobra co to za temat.

p.s: takie rzeczy to na pw predzej :)

Pozdrawiam, G..

Opublikowano

­@up Rozumiem, tylko jak wbiles do mnie na ts3 jako pierwszy to widziales a wtedy jeszcze wygladu sunnight nie widzialem. Ale dobra co to za temat.

p.s: takie rzeczy to na pw predzej :)

Pozdrawiam, G..

Ale ja nie znam twojego serwera ;o Nawet to co jest na screen to nie działa bo chciałem wejść zobaczyć. W dodatku zaoferowałem Ci współpracę jako 2 właściciel, zgodziłeś się. Zgadzając się ze mną i teraz mówisz że masz swój serwer? W dodatku próbujesz mi udowodnić że byłem na twoim serwerze.. Wejdź w Permissions > List All Clients > Wpisz nick (Lukass) i wyślij screen.

Opublikowano

@up zapraszam na PW, to projekt ( miejsce do budowania ) a tego nie zrobie bo jestem na urlopie w sopocie ale trochę popisze ;)

Opublikowano

­Witajcie forumowicze, mam do was pytanie, co sadzicie o tym wygladzie serwera ts3 (link tam nizej)? Chodzi mi glownie o rozmieszczenie kanalow, itp.

 

Linczeg: http://roberrt.pl/goodserv_polska.html

 

 

Pozdrawiam, G..

 

Dodaj do kodu 

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8" >

Bo nie masz polskich znaków ;P

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...