Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zestaw komputerowy do 2.5/2.7 tyś zł


damila564

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki posiadasz budżet na kupno? 2.5/2.7 tyś zł
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) Myślę że gdzieś tydzień/dwa
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora?
Procesor : AMD Athlon II X4 641 2.8Ghz (Podkręcony do 3.12Ghz)
Karta Graficzna : Gigabyte GTX 650 1gb

Zasilacz Rasurbo BP-XII550 (Dotychczas żadnych problemów z nim nie ma)
Płyta główna Gigabyte GA-A55M-DS2

Do czego ma służyć komputer? Do gier

Czy w koszyku ma się znajdować system operacyjny, monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? Nie
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? Tak
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?  Chciałbym żeby najlepiej w zestawie znalazł się procesor i5 4690K, o ile zasilacz da rade, jeżeli nie to można wsadzić jakiś nowy by dało się go normalnie podkręcić i zmieścić się w budżecie.
W zestawie mają się znaleźć : 
Procesor
Płyta główna
Karta graficzna
Dysk 1TB

Opublikowano

pamięci i buda jakie? zasilacz niestety do wymiany bo to bomba.

http://www.morele.net/inventory/info/3caYd8/

nic tańszego z odblokowanym mnożnikiem nie wytrzaśniesz.. chyba, że chcesz wsadzić go na bombie, ale ta zasiłka pewnie ma z 250/300W na +12V, także nie wróżę długotrwałej pracy..

 

+ chcesz lekko podkręcić czy wykręcić proca? bo jeżeli leciutko to faktycznie z97 od gigabyte najtańszy wystarczy, ale do wykręcenia to płyta za +500 zł.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Zamierzasz zostawić ten swój zasilacz?

On ma na linii 12V 336W, to raczej zły pomysł.

Poza tym podaj obudowę, bo też nie ma sensu jak ma słaby przepływ powietrza.

Opublikowano

Harriott, procka myślę że do 4Ghz chciałbym podkręcić. Viraxas, obudowa jest bardzo stara jedyne co widzę na niej to napis OPTIMUS, jest trochę mała, od strony procesora jest wywiew , z tyłu wentylator nic więcej.

Opublikowano

zmieniłbym zasilacz na anteca, a gtx'a na r9 380 i wszystko byłoby cacy.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...