Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki antywirus na obecną chwilę?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Własny mózg, serio, jedyne co te wszystkie antywirusy robią to w 95% przypadków denerwują ciebie fałszywymi detekcjami podczas gry jakieś prawdziwe keylogery czy inne śmieci przechodzą niezauważone, po prostu patrz co pobierasz i nic ci się nie stanie.

Bot do gry NosTale:


[bOT] NosBota 1.3v

Opublikowano

Własny mózg, serio, jedyne co te wszystkie antywirusy robią to w 95% przypadków denerwują ciebie fałszywymi detekcjami podczas gry jakieś prawdziwe keylogery czy inne śmieci przechodzą niezauważone, po prostu patrz co pobierasz i nic ci się nie stanie.

W sumie to 2 lata już nie miałem antywirusa i jest ok.

Zależy mi jedynie, żeby czasem zeskanować dyski ;)

Opublikowano

Linux

 

Swoją drogą nigdy nie używałem antywirusa na windowsie i nic złego mi się nie przytrafiło.

Budowniczy
Opublikowano

Najlepszym antywirusem jest mózg, lecz gdy ktoś go nie posiada lub ma jakiś inny powód, to myślę, że 360 Total Security może być dobrym wyborem. Nie używałem, ale z opisu wynika, że powinien być naprawdę skuteczny.

Opublikowano

Miałem kiedyś AVG, dzień po instalacji jakiś wirus zainfekował mi komputer, tzn. ekran zablokowany i trzeba było uiścić opłatę. Oczywiście ja wielki informatyk kliknąłem alt/ctr/delete przy pojawieniu się pulpitu i usunąłem go w cholerę ^^

 

Ogólnie mam avasta, ale kiedyś wyczytałem, że antywirusy są dla niedoświadczonych użytkowników, natomiast doświadczeni wiedzą, że one się nie przydają. Coś w ten deseń.

 

Btw. Bardzo polecam ci Nortona, miałem kiedyś pełną wersję na trialu to po prostu to miód malina.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli tylko do skanowania to Malwarebytes Anti-Malware nada sie idealnie, sam używam i jest ok. 

1388363882-U262029.png
Opublikowano

http://adwcleaner.pl/adwcleaner/pobierz-program/ < Usuń wirusa, toolbar, spyware, adware, hijack | http://www.iobit.com/en/malware-fighter.php < walczy z malvarami | jeśli wyskakują ci jakieś okienka reklamy na przeglądarce to zainstaluj https://adblockplus.org/ | a jeśli wgrał ci się jakiś pasek do przeglądarki to  https://www.browsercleaner.com/ | ja używałem tych wszystkich i POLECAM 

@Duballas

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Opublikowano

http://adwcleaner.pl/adwcleaner/pobierz-program/ < Usuń wirusa, toolbar, spyware, adware, hijack | http://www.iobit.com/en/malware-fighter.php < walczy z malvarami | jeśli wyskakują ci jakieś okienka reklamy na przeglądarce to zainstaluj https://adblockplus.org/ | a jeśli wgrał ci się jakiś pasek do przeglądarki to  https://www.browsercleaner.com/ | ja używałem tych wszystkich i POLECAM 

@Duballas

I niepotrzebnie zaśmiecasz sobie system takimi programami. Już lepiej zainstalować Unchecky który nie pozwoli Ci zainstalować żądnego adware w systemie. 

Odnośnie antywirusa, jeśli chcesz tylko skanować dysk co jakiś czas to pobieraj sobie Dr Web Cure It. W miarę szybki skan, nie trzeba instalować. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...