Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]KONTO W LOLu EUNE, LVL 30 UNRANKED, PRAWIE FULL RUNY, 42 POSTACIE


VayS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto w lolu.
Metoda kontaktu: Pw.
Opis rzeczy: 

Skórki

- Super Teemo

- Vandal Jax

- Master Yi Chosen

Oczekiwana/oferowana cena: 20PSC możliwa negocjacja.
Zdjęcia/inne informacje:
Postacie są pod tymi screenami 
Part1

http://screenshot.sh/n9JKf4AsvYrCn

Part2

http://screenshot.sh/m9j7uBzpyWg6v

Teraz runy 
Full AP 

http://screenshot.sh/m3EtTbIkCv2sn

Full AD

http://screenshot.sh/mMDtuxAUYkA8z

A tu całe konto

http://screenshot.sh/m7s5BmTx5zzcr

Jeżeli masz więcej pytań pisz pw. 

Opublikowano

Mogę dac Ci tak? : 20 psc i konto 19 lvl W lolu?. Braknie mi dycha niestety :/ Albo dam Ci konto cs z rangą silver 5

Opublikowano

50+ ? Daj namiary do dilera bo towar to ma niezły że tak Ci we łbie miesza.
Za konto max 20zł dostaniesz.

"Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię na swój poziom i pokona doświadczeniem."

Opublikowano

50+ ? Daj namiary do dilera bo towar to ma niezły że tak Ci we łbie miesza.

Za konto max 20zł dostaniesz.

A kolega potrafi czytać czy diler mu też we łbie namieszał? :)

Konto na sell za 30psc..

Opublikowano

A kolega nie rozumie prostego zdania? Nie obchodzi mnie za ile sprzedajesz konto, tylko za ile maksymalnie ktoś Ci go kupi. Jak dla mnie to posłuchaj się kolegi i sprzedaj za 50+ na allegro, zwisa mi to.

"Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię na swój poziom i pokona doświadczeniem."

Opublikowano

Ludzie za 20 PSC sprzedają o niebo lepsza konta :D Za 30 psc nikt w życiu Ci nie kupi.

ok. ref

Opublikowano

moge Ci dac konto steam z cs;go lub Konto origin z fifa15/ battlefield4 oraz the sims 4 ( z tym ze musialbys doplacic 20zl psc) 

Wole psc // czekam dalej// ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...