Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmowa cenowa - dojenie graczy na kase


Loth Sugan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy wam to sie nie wydaje dziwne , ze w grze wystepuja lagi i dotycza sporej liczby graczy , Riot taka duza korporacja nie potrafi sobie poradzic z takim problemem a radzi sobie program WTfast ktory oczywiscie nie jest juz darmowy? ( nie dzialaja nowe konta).

Lol juz nie jest darmowa gra bo sie nie da grac bez tego programu

u1lc.png
Opublikowano

Brawo szerloku, zobaczyli w końcu, że dota ich dogania i w realnych statystykach nawet wygrywa liczbą online. Doją co mogą.

ulpdoa6f345.png

Opublikowano

Czy wam to sie nie wydaje dziwne , ze w grze wystepuja lagi i dotycza sporej liczby graczy , Riot taka duza korporacja nie potrafi sobie poradzic z takim problemem a radzi sobie program WTfast ktory oczywiscie nie jest juz darmowy? ( nie dzialaja nowe konta).

Lol juz nie jest darmowa gra bo sie nie da grac bez tego programu

To wyjaśnij mi jakim cudem gram bez tego programu.

Opublikowano

Ja o tym programie jeszcze nie słyszałem i daje sobie radę z lagami. Dodatkowo, jaka zmowa? Masz lagi jak nie jeden gracz i od razu ktoś musiał jakiś spisek zrobić. Boże dopomóż. Rito pisało, że przenosi serwery by w innych regionach nie było tak wielkich lagów. Odbiło się trochę na nas, jednak myślę, że lagi nie są aż tak częste i da się grać.

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Ja o tym programie jeszcze nie słyszałem i daje sobie radę z lagami. Dodatkowo, jaka zmowa? Masz lagi jak nie jeden gracz i od razu ktoś musiał jakiś spisek zrobić. Boże dopomóż. Rito pisało, że przenosi serwery by w innych regionach nie było tak wielkich lagów. Odbiło się trochę na nas, jednak myślę, że lagi nie są aż tak częste i da się grać.

 

Z każdym update'em mam coraz większe lagi od patcha 5.18 bodajże. I nie tylko ja sie skarże na ten problem. Przy 5.19 mialem malutkie lagi co jakis czas. 6.1 coraz trudniej mi bylo cokolwiek lastihtować a przy 6.2 narazie odpusciłem gre i czekam aż to ogarną,bo po tym patchu kompletnie farmic niemoge

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Lagi? mi przez ostatnie 7 miesiecy zdarzyly sie moze 3-4 dni gdzie mialem wiecej niz 60 pingu.

Watpie ze robią to dla kasy, bo raczej wiedzą ze wiecej na tym traca niz mogliby zyskac, zreszta w 2015 roku zarobili 1,6mld wiec kasy malo nie mają.

Opublikowano

temat z forum:

 

 

Czytam ostatnio sporo komentarzy, że riot specjalnie "tworzy" lagi niektórym użytkownikom, żeby wyciągnąć od nich pieniądze na subskrybcje wtfast (z którymi są w zmowie i biorą jakiś %)... trochę się rozpisałem, bo aż ręce opadają jak czytam takie brednie, do rzeczy:

 

Rok temu, według oficjalnych danych riotu codziennie gra w league of legends ~ 27 milionów osób (unikalnych osób - inne IP, inne konta itd.) przy 10 oficjalnych serwerach, problem z lagami występuje tylko na EUNE i tylko dla osób mających internet przez który przesyła dane do wadliwego serwera Telia... ile takich osób jest z tych 27 milionów? 5000? 10 000? 50 000?
Niech będzie 100 000, które i tak jest grubo przesadzone, bo na samym oficjalnym forum temat ten:

 

http://boards.eune.leagueoflegends.com/pl/c/pomoc-techniczna/tMGjXzqA-lagi-orange-multimedia-inea

 

ma 18 700 wyświetleń (wyświetlenia to nie unikalni użytkownicy, lecz wejście w odnośnik naliczane za każdym razem), a każdy kto napisał coś o lagach na forum, lub do supportu został odsyłany do tego tematu.
No ale niech będzie, że 100 000 osób ma lagi i wszyscy zaczynają korzystać z wtfast, który po jakimś czasie staje się płatny... i co? ile z Was kupiło subskrypcje?

stawiam, że 1/100 ale znowu pójdę na rękę zwolennikom teorii spiskowych i niech będzie to co dziesiąta osoba.
10 000 osób x 6 dolarów = 60 000$ = ~ 240 000zł
Tyle dostanie wtfast (riot ^^) od Was co miesiąc.. a prawie 2,5 miliona złotych przez 10 miesięcy.... dużo?

 

Sfinansowanie nagrody tylko pierwszego miejsca, które zajęło SKT na mistrzostwach świata 2015, organizowanych i finansowanych przez riot (cała pula nagród ~ 8,5 miliona złotych).
Chciałem Wam tylko uświadomić jak dla takiej firmy jak riot taki milion to śmieszna kwota, dla której nie opłacałoby się palcem kiwnąć... dlatego nie śpieszą się z naprawą serwerów, nawet tego nie odczują po kieszeni.

Już nie wspomnę, że gdyby nie lagi to co 10 osoba kupowałaby RP co miesiąc za pewnie więcej, niż 20zł... ale to szczegóły.

 

włączcie myślenie.

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Macie jakies gowno internet to lagi beda sam w 6.1 mialem dcki bo wina byl internet kazdy kto mial taki jak ja mial dc ale od 6,2 normalnie sie gra wiec raczej zrobili cos, jakos bez tego programu mam 30 pingu czy 39 

Opublikowano

Kup lepszy internet, nie pobieraj różnych rzeczy, wyłącz programy w tle które mogą ciągnąć neta i nie będziesz miał lagów. Proste - proste.

 

I gadanie, że lol nie jest darmowy bo musisz sobie opłacić program, jest bez sensu. Nie płacisz za lola, czyli jest darmowy, koniec .

Opublikowano

Kup lepszy internet, nie pobieraj różnych rzeczy, wyłącz programy w tle które mogą ciągnąć neta i nie będziesz miał lagów. Proste - proste.

 

I gadanie, że lol nie jest darmowy bo musisz sobie opłacić program, jest bez sensu. Nie płacisz za lola, czyli jest darmowy, koniec .

No wlasnie nie jest to tak jakbys dostal zabawke na baterie a nie dostal do niej bateri, zeby sie nia w pelni bawic musisz wlozyc je..

Ja w praktycznie kazdej grze slysze jak ktos narzeka na wysoki ping. Kompa mam oczyszczonego itp inne gry internetowe chodza normalnie

u1lc.png
Opublikowano

No wlasnie nie jest to tak jakbys dostal zabawke na baterie a nie dostal do niej bateri, zeby sie nia w pelni bawic musisz wlozyc je..

Ja w praktycznie kazdej grze slysze jak ktos narzeka na wysoki ping. Kompa mam oczyszczonego itp inne gry internetowe chodza normalnie

 

Jaki masz router? 

Opublikowano

Ludzie kupcie NORMALNY internet ja mam ~60 pingu jeden z moich znajomych nawet ~40 wszystko stabilnie bez zmian jak macie interet z 3-go świata to grajcie w sapera a nie płaczecie o lagi, ritoWTF itp. To tylko i wyłącznie wasza wina a nie ich gdyby tak była KAŻDY miał by lagi a tak niema

Opublikowano

Ludzie kupcie NORMALNY internet ja mam ~60 pingu jeden z moich znajomych nawet ~40 wszystko stabilnie bez zmian jak macie interet z 3-go świata to grajcie w sapera a nie płaczecie o lagi, ritoWTF itp. To tylko i wyłącznie wasza wina a nie ich gdyby tak była KAŻDY miał by lagi a tak niema

Neostrada 80mb + 20upload i dalej takie lagi ._.

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Neostrada 80mb + 20upload i dalej takie lagi ._.

 

Jest to uzależnione od Routera który posiadacie... Ja miałam jakiegoś TP-LINK'a i przy 0 obciążeniu miałam ping między 70, a 150..

 

Podłączyłam Router Pentagram i teraz mam niski i stabilny ping.. przy neostradzie 10mb/s. Mam 53 pingu. 

Opublikowano

Gdyby była to wina internetu to by ping skakał a ping jest normalny a i tak czasem zalaguje ;p mam to samo. I niby jest to przez to, że riot przeniósł serwery tak ? ^^ Pierwsze słyszę ;d 

xD 

Opublikowano

Mnie to tam w sumie nie obchodzi.

Sam nie wiem dlaczego, ale lagów związanych z pingiem/nie ruszającymi się postaciami lub tym podobne nie posiadam, w ogóle.

Jedynie przedwczoraj w jednej grze na około 10 stało się to, że podskoczył mi ping do 131 na 10s i się uspokoiło.

A ja sam nawet nie używam WTFast, nawet nie wiem do czego to służy ;-;

 

@Edit

Przez całą moją kariere w lolu (gram od sezonu 4) na nic podobnego nie wydawałem kasy.

Tylko kupowałem RP, a za RP skny. Nic więcej.

Opublikowano

Jak dla mnie to gadacie głupoty i tyle :) Mam internet radiowy 10mb/s i zjebany upload. No patrz :O 50/60 pingu  ? Fakt zdarzą się przycięcia, ale wybaczę, bo to internet radiowy. Sciągacie jakieś gówna na komputer, przy instalacji klikacie OKOK OKO KO K OK OK TAK TAK TAK, a małymi literkami jest napisane "czy chcesz r******* komputer?" hmm klikasz TAK ? XDD... Ile razy musiałem czyścić komputery z takich gówno programów. Najwidoczniej ludzie tylko udają, że sie znają na komputerach skoro zwykła instalacja  programu sprawia im problem :) 

Opublikowano

Posiadam internet od orange (neostrada), mam 70+  pingu, ale nadal są freezy itp. Nie da się komfortowo grać. Używałem programu wtfast i było wszystko ok, dopóki nie skończył mi się trial. Pisałem do rito i dostałem odpowiedz:

 

Co do kłopotów. Jesteśmy świadomi ich występowania i nasi technicy ciężko pracują nad znalezieniem rozwiązania - jakkolwiek zidentyfikowaliśmy już przyczynę tych problemów, tak kompletna ich eliminacja jest bardzo, bardzo ciężka. Niestety, ale nie jesteśmy w stanie określić kiedy dokładnie uda nam się z nimi uporać i na chwilę obecną nie jestem w stanie zdradzić Ci więcej szczegółów odnośnie tej sytuacji, poza tym, co możesz znaleźć na naszych forach. Więcej info jednak o trwałym rozwiązaniu kłopotów tutaj:
http://eune.leagueof...pejskich-graczy
Dzięki za cierpliwość i zrozumienie!
Pozdrawiam Best Regards
Atomson
Player Support Specialist

 

Opublikowano

Posiadam internet od orange (neostrada), mam 70+  pingu, ale nadal są freezy itp. Nie da się komfortowo grać. Używałem programu wtfast i było wszystko ok, dopóki nie skończył mi się trial. Pisałem do rito i dostałem odpowiedz:

 

Co do kłopotów. Jesteśmy świadomi ich występowania i nasi technicy ciężko pracują nad znalezieniem rozwiązania - jakkolwiek zidentyfikowaliśmy już przyczynę tych problemów, tak kompletna ich eliminacja jest bardzo, bardzo ciężka. Niestety, ale nie jesteśmy w stanie określić kiedy dokładnie uda nam się z nimi uporać i na chwilę obecną nie jestem w stanie zdradzić Ci więcej szczegółów odnośnie tej sytuacji, poza tym, co możesz znaleźć na naszych forach. Więcej info jednak o trwałym rozwiązaniu kłopotów tutaj:

http://eune.leagueof...pejskich-graczy

Dzięki za cierpliwość i zrozumienie!

Pozdrawiam Best Regards

Atomson

Player Support Specialist

 

 

Odpowiedź z automatu, która niestety nic nie znaczy. Ja nie mam żadnych lagów. 

Opublikowano

Odpowiedź z automatu, która niestety nic nie znaczy. Ja nie mam żadnych lagów. 

Nie wszyscy je maja ale ten problem dotyczy sporej czesci graczy , na mpc co chwila ktos zaklada temat bo ma lagi.  Ja probowalem kilku sposobow na pozbycie sie ale nic nie dzialalo oprocz tego programu. Dziwne ze Riot nie potrafi zrobic tego dla graczy co ten program. 6$ moze to nie jest duzo ale nie usmiecha mi sie wydawac na cos co powinno byc za darmo

u1lc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...