Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszystkie uprawnienia dotyczące serwera TeamSpeak 3


Itan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


E


K


L


A


M


A


R


E


K


L


A


M


A


R


E


K


 


Witam, przedstawiam efekt mojej pracy.


Pełny spis permisji TeamSpeak 3 wraz z opisem.


 


Jest to drugi tego typu spis na MPC, lecz mój zawiera wszystkie opisy, a także zostały nałożone na niego poprawki.


Jutro, spis zostanie jeszcze lekko zmodyfikowany.


 


Oczywiście podziękowania dla Norczana, który dał mi pretekst do stworzenia takiego spisu.


 


Strona została wykonana w jasnych kolorach, aby jak najszybciej odnaleźć wybraną permisje.


 


 


Aby przenieść się na stronę kilknij w button poniżej.


 


l


l


l


v


 


header-logo.png


 


l


l


l


v


 


Po wejściu na stronę klikacie -> "Spis Permisji TeamSpeak3".


Opublikowano

@Norczan

Spis został stworzony w lekkim oparciu o twój.

Poza tym zostanie on zmodyfikowany. Oczywiście mowa o podobnych opisach, gdzie jest ich niewiele.

 

Btw. Mój spis posiada wszystkie opisy. Twój tylko częściowo.

W niektórch permisjach, masz opisy nie oddające tego co dana permisja robi.

Opublikowano

@Itan

Patrząc po stopce, stronę stworzyłeś w lekkim oparciu o to https://wp-themes.com/lawyeria-lite/ - tak?

Wpisz sobie w tłumaczu co znaczy "powered", nie "stworzony" tylko napędzany przez.

Przeczytaj sobie regulamin u swojego usługodawcy (nazwa.pl), domenę masz za darmo, lecz potem musisz opłacić przedłużenie (około 140 zł z VAT) nawet jak nie będziesz z niej potem korzystał - gratuluje wyboru.

 

7V8aOT5.png mbcnEiG.png

 

/edit

@Itan

Jeśli będziesz chciał przenieś domenę (uzyskać Authinfo), to najpierw będziesz musiał ją opłacić, więc nie możliwe abyś się zmieścił w 100 zł na 5 lat. B)

Opublikowano

@Norczan

Wiem dobrze co oznacza powered i co wpisuje do stopki.

Nie musisz mnie poczuać gdzie mam kupić domene, bo nie wydam na nią więcej niż 100 zł przez 5 najbliższych lat.

 

Wojny prowadzić nie chcę, więc twojego zazdrosnego hejtu nie skomentuje.

 

/edit

 

@Norczan

No widzisz, Ty sobie opłacasz a Ja zmieszcze się w 100 zł.

Nie rozmawiasz z pierwszym lepszym świeżakiem, więc wrażenia na mnie nie zrobiłeś.

 

P.S. Na biednego nie trafiło więc nawet te 140 zł rocznie to pikuś.

Opublikowano

A więc tak świetny pomysł i muszę pochwalić tu jednego i drugiego za ciężką prace zaś jeżeli chodzi o to które jest lepsze to dla nowych Administratorów którzy nie do końca wiedzą o co chodzi to ciężko wybrać która lepsza brakuje tu kilku rzeczy naprawdę przydatnych i pomocnych do ludzi który wchodzą w świat serwerów Teamspeak 3.

Opublikowano

Refresh.

Wprowadzono kilka optymalizacji w spisie.

 

v.0.1

- Dodano poradnik graficzny instalacji serwera TeamSpeak3 (Linux).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...