Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EloBuddy i Volibot, czyli automatyczne levelowanie konta dowolną postacią


jakubgross

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
 
chciałbym zaprezentować wszystkim jak automatycznie farmić konto przy użyciu odpowiednich skryptów do Elobuddy i Volibota. Wiem , że są już podobne poradniki, lecz one dotyczą jednej postaci.
 
1.Pobieramy paczkę Volibota i rozpakowujemy ją. Link: https://userscloud.com/44q8yect83xk

Skany:

1

2

3

2.Konfigurujemy ustawienia Volibota:
-w pliku accounts.txt ustawiamy następująco: login | hasło | nazwa kolejki 

62243654303722338609.png
-edytujemy plik config.cfg, głównie interesują nas takie opcje jak:
 
 

  • LauncherPath, czyli lokalizacja naszej gry np. C:\Riot Games\League of Legends\
  • ReplaceConfig, najlepiej true, ponieważ gra sama się zmniejszy (można zrobić kopię zapasową pliku game.cfg, który znajduje się \Riot\League Of Legends\Config)
  • Region, wybieramy region, myślę, że w naszym przypadku EUNE lub EUW
  • ChampionPick, bohater, który będzie sam grał (polecam to ustawić później jak już wgramy skrypt)
  • Spell1, czyli czar 1
  • Spell2, czyli czar 2

Mój gotowy config:

[General]

LauncherPath=C:\Riot Games\League of Legends\

MaxBots=10
MaxLevel=31
ReplaceConfig=true



[Account]

Region=EUW
BuyBoost=false
RndIcon=false



[Other]

ChampionPick=Urgot
RndSpell=false

Spell1=Flash
Spell2=Ignite

3.Instalujemy program EloBuddy (podczas instalacji w języku polskim, może wyskakiwać błąd, dlatego z góry polecam instalację w języku angielskim)

4.Dodajemy skrypty do automatycznego grania championami (aby dodawać skrypty klikamy na ikonę sześcianu -> install addon -> remote addon -> wklejamy link, a następnie z listy wybieramy odpowiedni skrypt). 

 1 skrypt to AutoBuddy do chodzenia championem, link:

https://github.com/DrakeSharp/EloBuddy (po kliknięciu install wybieramy skrypt o nazwie AutoBuddy_BETA)

Kolejne skrypty zależą tylko od tego jakim bohaterem chcemy "grać". Podam parę przykłaów, które mogą się spodobać:

Korean AIO: https://github.com/jachicao/elobuddy (Cassio, Zed, Orianna, Diana)

Miss Fortune: https://github.com/TopGunner/EloBuddy

Urgot: https://github.com/CounterFX/EloBuddy-Addons

Oraz wiele, wiele innych ze strony https://www.elobuddy.net/forum/15-champion/
 
Teraz powiedzmy, że chcę auto-levelować konto Dianą:
1.Zaznaczam haczykiem skrypt o nazwie KoreanAIO i oczywiście skrypt AutoBuddy_BETA
2.W configu VoliBota zmieniamy nazwę championa, którym chcemy grać w pętli oraz  nazwy czarów przywoływacza
3.Włączamy plik Volibot 6.2 by NightBlue.exe.
 
W razie problemów, proszę posty pod tym tematem :)
 
Pozdrawiam,
jakubgross
strange1.jpg

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Specjalnie zrobiłem poradnik do tego, ponieważ tamten temat jest tylko do Ryze, a wiem, że dużo ludzi ma problemy z automatycznym skryptem do drugiego championa. Tak btw. autor tamtego tematu wyraził zgodę na PW. :)

Autobuddy ma problem z recallem do bazy 

Tak wiem, że ma dlatego trzeba grać championami, które najlepiej obsługuje. Ja osobiście czasami mam problem z kupowaniem itemów i z tym powrotem też zauważyłem pewne problemy, ale nie ma się co martwić, bo już wychodzą alternatywy dla AutoBuddy. :)

strange1.jpg

Opublikowano

@jakubgross

Mam 11 lvl i 10 lvl, ustawić na nim boty średnie, czy aramy?

Powiem tak - na takich poziomach polecam grać jeszcze na botach. Aram jest trudniej wygrać i ogólnie dostaje się mniej expa na aramach. Jeśli kupisz dopalacz, to za mecz na botach możesz dostać nawet ponad 120 expa.

strange1.jpg

Opublikowano

Mam 8 i 7 lvl gram na MEDIUM botach
Używam Volibota by NightBlue + właśnie elobuddy i jest całkiem spoko. 

lista pluginow do elobuddy

http://prntscr.com/9yh575

Właśnie zastanawiałem się czy nie ustawić ARAMa , aby szybciej się expiło. Bo też jest opcja, aby grało normale 5x5. Za normale to juz raczej banik poleci. :( 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam 8 i 7 lvl gram na MEDIUM botach

Używam Volibota by NightBlue + właśnie elobuddy i jest całkiem spoko. 

lista pluginow do elobuddy

http://prntscr.com/9yh575

Właśnie zastanawiałem się czy nie ustawić ARAMa , aby szybciej się expiło. Bo też jest opcja, aby grało normale 5x5. Za normale to juz raczej banik poleci. :(

Jeśli chcesz Arama, to polecam wyłączyć AutoBudyy i zainstalować  ten - https://www.elobuddy.net/topic/7676-aram-autoplay/. Jest specjalnie stworzony dla mapy aranów, dlatego też powinien dobrze sobie z nią radzić. Ja osobiście tego pluginu nie testowałem. Mimo wszystko polecam lepiej grać na boty 5 vs 5, ponieważ masz raczej wszystkie mecze wygrane. Na aramch masz prawdziwych ludzi więc będzie ciężej. 

strange1.jpg

Opublikowano

Mam problem a raczej volibot z włączeniem samej gry bo wyskakuje problem z firewalem ze blokuje jak to rozwiazac jak wyłącze voliego i sam od nowa klienta włącze to działa normalnie. Voli loguje sie akceptuje kolejke wybiera postac ale do samej gry wejsc nie moze i przez to dostaje tylko bany za nieuczestniczenie w grze.

Opublikowano

Mam problem a raczej volibot z włączeniem samej gry bo wyskakuje problem z firewalem ze blokuje jak to rozwiazac jak wyłącze voliego i sam od nowa klienta włącze to działa normalnie. Voli loguje sie akceptuje kolejke wybiera postac ale do samej gry wejsc nie moze i przez to dostaje tylko bany za nieuczestniczenie w grze.

Jakiego masz antywirusa ? 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jakiego masz antywirusa ? 

Avast Free Antivirus

 

KOMUNIKAT BŁĘDU:

*Failed to conect.

*Unable to connect to the server. If u have a firewall, it may be blocking the connection. Please refer to your firewall's documention. Would u like to retry the conection?...

Opublikowano

http://prntscr.com/9yu6a1

 

Dalej to samo odinstalowanie avasta pomogłoby ?

 

Pomoże ktoś albo poda inny program o tym samym działaniu czyli dodawanie do kolejek na botach, wybieranie champa itp?

Wyłącz Windowsową zaporę jak nie pomoże, to po prostu wyłącz klienta Lol'a z menadżera zadań (sam się uruchomi ponownie). Nam wszystkim działa, więc Volibot jest dobry (jak nie najlepszy). 

strange1.jpg

Opublikowano

Wyłącz Windowsową zaporę jak nie pomoże, to po prostu wyłącz klienta Lol'a z menadżera zadań (sam się uruchomi ponownie). Nam wszystkim działa, więc Volibot jest dobry (jak nie najlepszy). 

i co mam tak robi cały czas ? to juz wtedy nie bedzie automatyczne

 

 

#Edit: http://prntscr.com/9yzf3m

po restarcie a zapore wyłączyłem

http://prntscr.com/9yzrhy --- jak widac zapora wyłączona avast odinstalowany wiec czemu gdy klient odpala sie przez voliego to bolkada firewala a jak wyłącze voliego i włącze normalnie lola to działa bez zarzutów?

Opublikowano

i co mam tak robi cały czas ? to juz wtedy nie bedzie automatyczne

 

 

#Edit: http://prntscr.com/9yzf3m

po restarcie a zapore wyłączyłem

http://prntscr.com/9yzrhy --- jak widac zapora wyłączona avast odinstalowany wiec czemu gdy klient odpala sie przez voliego to bolkada firewala a jak wyłącze voliego i włącze normalnie lola to działa bez zarzutów?

To nie problem z Volibotem. Czy próbowałeś tak jak pisałem wcześniej wyłączyć lola, wszystko będzie automatycznie chodzi o to, że masz tylko spróbować. 

To nie problem z Volibotem. Czy próbowałeś tak jak pisałem wcześniej wyłączyć lola, wszystko będzie automatycznie chodzi o to, że masz tylko spróbować. 

PS: Dobra już zrestartowałeś nic nie dało, nie zauważyłem. 

Włącz zaporę, spróbuj tak jak na tym filmie - https://www.youtube.com/watch?v=AggE5gwoQmE

strange1.jpg

Opublikowano

To nie problem z Volibotem. Czy próbowałeś tak jak pisałem wcześniej wyłączyć lola, wszystko będzie automatycznie chodzi o to, że masz tylko spróbować. 

PS: Dobra już zrestartowałeś nic nie dało, nie zauważyłem. 

Włącz zaporę, spróbuj tak jak na tym filmie - https://www.youtube.com/watch?v=AggE5gwoQmE

Próbowałem to juz chyba nic  nie pomoże :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...