Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oszust ze mnie :O)


RealLand.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

K***a lodżik:

 

> ojeb ziomeczków na hajs

> załóż temat w którym sie przyznajesz

> bój sie bagiet

 

Po tym temacie jak ktos to zgłosi to juz masz kiszkę xD

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Wykroczenie, ja bym się do piwnicy schował.

 

 

 

Lepiej oddaj, kto wie co się może stać.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Dostaniesz 15 lat w zawiasach + dzienne ruchanie w dupe przez Trynkiewicza.

 

 

 

 

Bój się bo nie okrada się nikogo, oszuście....

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Jeśli korzystałeś z przeglądarki Tor Browser, która zmienia 3 razy twoje IP i z dobrego VPN'a (który zmienia IP na Rosyjskie lub inne pozaeuropejskie) a wszystko to było zainstalowane na VPS'ie z Windowsem zlokalizowanym w USA i z tym VPSem USA łączyłeś się za pomocą Chińskiego proxy i internetu mobilnego, którego kartę wyrzucisz - to myślę, że możesz czuć się w miare bezpiecznie.

Pozdrawiam

Hejo

Opublikowano

nie ogarniam up czyli moga mne nie zlapac?

 

jezeli w ciagu 5 dni nie przyjada to jest mozliwosc ze juz wogole nie przyjada

jesli sie nie zastosowales do tego co pisalem to słabo z tobą

przez pierwsze 5 dni to jesczez nie beda cie szukac dopiero później trzeba sie bać

Hejo

Opublikowano

Co Ty ziomek nikt do Ciebie nie będzie przyjeżdżał :)

 

 

Przyślą Ci zawiadomienie z Sądu :) Jak się nie stawisz to przyjadą, ale wtedy smaruj dupe czosnkiem albo wazeliną lub czym tam chcesz.

 

 

Wiesz, że Ci przetrzepią PC i zobaczą ten temat pewnie to też jest dowód na Twoją niekorzyść.^^

Opublikowano

Teraz? to nic już, bierz to 200zł i run b***h run :)

 

edit: za 200zł to spokojnie bla bla carem dojedziesz do Niemiec tam się spokojnie z tymi brudasami zmieszasz co do nich na kwadrat w ostatnich miesiącach wbili masowo :D  to jedyny sposób.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...