Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HowlMT2[4FUN/PVP][KozakKOX Reborn][2008-2009]


Ximxoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Link do łatki:

 

 

https://mega.nz/#!WRliUIKI!V018IDz0pcQ-T1cU7aZ9WHuvKEmKPGqnZrgeBiAyTSE

Skan:

Dodam za kilka minut, bo VirusTotal nie chce jej przeanalizować :x

Zmiany:

 

1. Dodanie do rybaka ros, wód, dłoni krytyka oraz dłoni przebicia. Dodatkowo są tam też poty 100% PŻ, PE, ALL

2. Poprawiono ulepszanie broni

3. Dodałem 3 nowe tarcze

4. Usunąłem przywoływanie bossów

5. Zmniejszyłem wartość rosy na magię do 10%

6. Dodano Buty, Hełm, Tarczę, Bransoletę Smoka (z eq nieb. łez, butów ognistego ptaka oraz tarczy na szamana)

7. Poprawiłem Pierścień TP

 

 

Serwer ON za 3-4min

Zagram na 90% ale musisz usunać to "100% PŻ, PE, ALL" 

Bo walki w m1 bez sensu w lece na wolnym a ktoś potka 100% hp :D

Aa i widzę ,że off póki co . ;)

93240497497637605478.jpg

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"Postaram się, aby serwer stał 24/7, aczkolwiek każde wyłączenie serwera będzie planowane i będziecie o nim wiedzieli o wiele wcześniej."

Nadal off

93240497497637605478.jpg

Opublikowano

"Postaram się, aby serwer stał 24/7, aczkolwiek każde wyłączenie serwera będzie planowane i będziecie o nim wiedzieli o wiele wcześniej."

Nadal off

Hamaki stoją w 1 dzień a zaś padają, tak zawsze jest :P

Opublikowano

Co do klas to średnio bym powiedział... Mental bije dobrze, do poprawy jest na pewno Healer. Dlatego na serwerze są ABSy 20% i roska na magię, która również daje 20%. Liczę na to, że balans klas będzie zachowany, ale muszę się z tym liczyć, że jednak matematyka mnie nie ominie i będzie trzeba trochę nad balansem popracować.

Już coś wiadomo z tym balansem bo inaczej lipa i nie mam zamiaru męczyć się ?

Opublikowano

Więcej sieci potrzeba ;)

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

Przepraszam za wczorajszą nieobecność, ale niestety miałem mały wypadek... Ręka jak złamana, plecy obite, ale jakoś działam.

 

 

1. Sieci dorobione do HowlMT2/15 z hasłem 12345.

2. Dzisiaj będzie wstęp do balansu klas. Jak na razie zajmę się DMG w broniach.

3. Serwer ON od 18:30.

 

Zapraszam! :)

 

 

 

 

Zmiany:

 

1. Zmiana wyglądu sztyletów na ninjy.

2. 200 pereł w stacku.

3. Usunięcie polimorfii z pierścienia teleportacji

4. Dodanie pozostałych skilli na P do pierścienia (tj. Combo, dowodzenie)

5. KD Wita daje 10k hp zamiast 1k hp

6. Zmniejszenie obrażeń w łukach o 1/4.

 

Planowane dodatkowe zmiany:

1. Balans klas na najwyższym poziomie.

2. Dodanie setu biżuterii.

3. Dodanie kilku zbroi, żeby wam się nie nudziło.

4. Pierwszy Event OX.

5. Stackowanie 6-7 bonu.

 

 

Łatka:

https://mega.nz/#!7QsDXaCD!J_WxiG6nV7ExT0XAnAHb-GjLFUlyS3b6zniExiMxXPc

Skan:

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/7abc85fc6f0ecabf45ae8fd86a06677c2238e97a9d1d0d171e425434efc11cac/analysis/1454186123/

<span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: Comic Sans MS'><span class='bbc_underline'><em class='bbc'><strong class='bbc'><span style='color: #0000FF'>Jebnij + to nic wielkiego</span></strong></em></span></span></span>

Opublikowano

1. Dodano ulepszanie wachlarzy

2. Usunięcie potów 100%

 

Łata:

https://mega.nz/#!3MdG0AII!ZG2jRoWfAJpoiR4G4gVzrGYzc_NSqYg0KVAcI3wHqwQ

Skan:

 

Dodam za kilka minut, bo VirusTotal.....

<span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: Comic Sans MS'><span class='bbc_underline'><em class='bbc'><strong class='bbc'><span style='color: #0000FF'>Jebnij + to nic wielkiego</span></strong></em></span></span></span>

Opublikowano

Przecie jest już ON nie ma co spamić, cierpliwości. Pamiętajcie, że on też ma swoje życie :P

 

@Edit

 

Thecu sobie poszedł więc znowu off 

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

Ile On ;d ?

Jak wygląda serwer warto zagrać ?

Hmm jak wejdziesz to jak z starych czasów , czcionka lekko pomazana ale ogólnie nie wyglada to źle wszystko masz w sklepach bony dosyć szybko wchodzą klasy w miarę zbalansowane ;) 

ps: gdzie ten twój vps się podział ? :D

93240497497637605478.jpg

Opublikowano

No ciekawie ciekawie ale strona serwera mi nie działa :D


Ciekawie ciekawie tylko że mam jeden problem ... Nie działa mi strona !!!

Opublikowano

No ciekawie ciekawie ale strona serwera mi nie działa :D

Ciekawie ciekawie tylko że mam jeden problem ... Nie działa mi strona !!!

No ciekawie ciekawie,tylko serwer jest off(HA offline na hamaku).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...