Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę O Pomoc. (Spol Oraz Servery Hamachi)!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey, mam pewien problem.. a wiec nie wiem jak używać spolszczeń do prywatnych serverów? gdy próbuje otworzyć spol to wyskakuje mi coś takiego:

bladspol.png

co to znaczy? :mellow: (czytałam coś w internecie, że trzeba mieć directx 9,0 - ściągnęłam i nadal to samo.)

 

mam również pytanie co do serverów hamachi.

np w temacie z serverem New4FunMt2 nie ma podanego download , a jest podane tylko spolszczenie.. czy spol wystarczy żeby grac na serverze czy jak? o.O

 

PS. Dziękuję z góry! Za odpowiedź dam 5 i + ( lub jak ktoś woli to coś innego) z tego konta i oficjalnego. ; ))

;))
Opublikowano

Spolszczenie wrzucasz do metka 2008 lub innego nie patchowanego. Jeśli to nie pomoglo zainstaluj ponownie metka i nie patchuj. Daj minusa

Opublikowano

Nie mozesz uruchomić metka PL. Tylko zaraz jak się zainstaluje wrzucasz spolszczenie i odpalasz przez spolszczenie.

Opublikowano

mam jeszcze jeden problem!

ściągnęłam już metka z 2008r nie patchowany i wyskoczył mi błąd przy uruchamianiu spol ;/ :

blad111.png

 

Proszę o pomoc!!;(

;))
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...