Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][opowiadanie] Z pamiętnika bohatera


Kaka356

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na razie jest jedynie wrzesień.

Są to kartki z pamiętnika jednego z żołnierzy, który nie mógł patrzeć na barbarzyństwo innych ludzi.

 

Download: http://www.speedyshare.com/747355943.html

 

Scan: http://www.virustotal.com/pl/analisis/30d1...c3d52276acc0a6e

 

Najpierw należy zainstalować czcionki, aby się lepiej czytało.

 

Jak zainstalować czcionkę?:

 

1) Skopiuj plik czcionki

2) Wejdź w katalog windowsa (domyślnie: C:\Windows\)

3) Wejdź do folderu Fonts i tam wklej czcionkę.

4) Czytaj opowiadanie.

 

@down

jak na razie nawet ja nie czytałem tego ;d

sie poprawi

 

masz rację - nie mam co robić. ;s

bez gif.

Opublikowano

Rotfl. Ktośtam zrobił flesza - Ty też robisz (lepsze ^^), ktośtam robi opowiadanie - Ty też (nie wiem czy lepsze, zaraz przeczytam). Smiechowe to wszystko ^^

 

@Edit

Błędy wypatrzone by Simpson vel. Sokoli Słuch:

"Zabrała mnie pod pachę" - zdanie nie ma sensu (wg mnie)

"Ryknął do kierowcy, aby ruszał i załzawione oczy matki mignęły mi przed nosem." - źle dobrana przenośnia (imo)

"Każdy miał na sobie mundur i każdy miał białoczerwoną wstążkę na ramieniu." - powtórzenie

"Gdy się obudziłem, miałem nad sobą dwóch ludzi." - nie zaczyna się zdania od GDY (by moja baba od polaka)

"Ja też zaraz pójdę, nuży mnie już to pisanie, a kapitan może mnie ojechać nieźle za to pisanie po nocy..." - literówka?

"trochę marszutowania (5-6 km.)" - chyba maszerowania?

"a w nich kapitan Mietek) co odwróci uwagę niemców" - Niemcy z małej litery, trochę dalej jest to samo, potem imiona z małych liter.

 

Przeczytałem połowę, dalej na razie mi sie nie chce. Ogólnie nawet fajne ;] Chyba na prawde nei masz co robic ^^

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...