Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Social Club GTA V - Błąd 17


FreddyY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@FreddyY Oznaczaj lub cytuj mnie następnym razem, proszę, szybciej Ci odpowiem. ;)
Mam jeszcze parę pytań/poleceń, na które chciałbym, abyś mi odpowiedziała.

1. To jest pierwsza próba uruchomienia GTA V? Jeśli nie, to czy miałaś wcześniej jakieś problemy?

2. Social Club w grze uruchamia się przyciskiem Home. Próbowałaś go wcisnąć? Może Ci wyskoczy okno i będziesz mogła się połączyć.

3. Grę masz pudełkową czy pobierałaś przez Steam?

4. Podaj link do artykułu, z którego to czytałaś.

5. Robiłaś reinstalację gry?

I pamiętaj oznacz/zacytuj mnie. :)

 

Opublikowano

@Adder. A więc :)
Wcześniej normalnie mogłam grać i nie wyskakiwał mi żaden problem. Ostatnio chciałam wbić i pojawił się ten problem co masz up.

Jest strona startowa, ładuje się Social Club http://screenshot.sh/mFsLW9gcw0c27 po czym wyskakuje to co jest up i przekierowuje na tą str. https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/204075496.
Wszystko robiłam co podane. Robiłam też http://screenshot.sh/oBDdz7DbTCnPL i bez rezultatu. 
Jak widzisz mam ją na Steam.
Co do  reinstalacji gry, to tak robiłam.

 

Zapraszam na YouTube
 

https://www.youtube.com/c/xEdzia

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...