Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pojedynek kart graficznych do 300zł


Mashrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka co według was jest lepsze

 

Gtx 560ti

Gtx 460ti

Hd 7770

Gtx 650ti

 

Zasilacz to thermaltake purepower 480w

6gb ram 1x4gb 1x2gb ddr3 1333mhz

Quad q6600

 

Zastosowanie: Gry typu cs go gta v fifa 16 farming simulator 2015 i nagrywanie(wiem wiem słaby ale kolega chce nagrywac i grac w rozdziałce 720p i dobre 70fps w kazdej grze wymienionej wyzej)

Pomogłem ?? like

Opublikowano

ja bym leciał w gtx'a 650, ale TI BOOST (2GB pamięci).

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

No o gta 5 to niech zapomni. Najlepsza z wyżej wymienionych to HD7770.

a niby czemu ? ma minimalne wymagania więc powinnien pograć na minimalnych w dobreej rodziałce  no może gta v nie będzie nagrywał tylko aby se pograć w miarę dobrych fps

 

ja bym leciał w gtx'a 650, ale TI BOOST (2GB pamięci).

za ponad 2stówki  widziałem na jednym z forum z ti boost  2gb  no ale czy podoła podanym wyżej grach ?? 

Pomogłem ?? like

Opublikowano

a niby czemu ? ma minimalne wymagania więc powinnien pograć na minimalnych w dobreej rodziałce  no może gta v nie będzie nagrywał tylko aby se pograć w miarę dobrych fps

 

za ponad 2stówki  widziałem na jednym z forum z ti boost  2gb  no ale czy podoła podanym wyżej grach ?? 

Jeśli ta ti boost to karta z chłodzeniem niereferencyjnym to warto.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Jeśli ta ti boost to karta z chłodzeniem niereferencyjnym to warto.

no niestety wszedłem na forum i już została sprzedana ale znalazłem takią karte msi gtx 650ti power edition 1gb ddr5 co sądzisz o tej karcie? 

Pomogłem ?? like

Opublikowano

Jak ma nagrywac na tym slabym sprzecie to niech wezmie gtx 650, czemu? Ano bo nvidia shadow play

a podoła  w.w  gierkom  ???? 

Pomogłem ?? like

Opublikowano

siemka znalazłem 4 karty 

oto karty:

Radeon Hd 7850 1gb oc Gigabyte 

Asus GeForce gtx 560ti DirectCU II 1gb 
Msi Gtx 650ti 2gb 

Gigabyte Gtx 750 1gb 

 

czy podoła jakaś z nich do takich ustawień ? 

 

tylko żeby pograć bez nagrywki:

GTA V- Średnie z 720p   min.40fps  

Fifa  16- Średnie z 720p min.40fps

cs:go- Średnie z 720p    min.120fps

Farming 15- Wysokie 720p  min.150fps

 

kolega chciałby nagrywać cs-a farminga fife  a gta jak da się to tez będzie no ale wiadomo jak sie nagrywa to trzeba lepsze podzespoły 

 

grał i nagrywał 

GTA V- Minimalne z 720p   min.40fps  

Fifa  16- Minimalne z 720p min.40fps

cs:go- Minimalne  z 720p    min.100fps

Farming 15- Średnie  720p  min.100fps

 

 

na Quadzie q6600 (pewnie podkręce tego procka dla niego)+8gb ram(2x4gb) 1600mhz goodram

Pomogłem ?? like

Opublikowano

siemka znalazłem 4 karty 

oto karty:

Radeon Hd 7850 1gb oc Gigabyte 

Asus GeForce gtx 560ti DirectCU II 1gb 

Msi Gtx 650ti 2gb 

Gigabyte Gtx 750 1gb 

 

czy podoła jakaś z nich do takich ustawień ? 

 

tylko żeby pograć bez nagrywki:

GTA V- Średnie z 720p   min.40fps  

Fifa  16- Średnie z 720p min.40fps

cs:go- Średnie z 720p    min.120fps

Farming 15- Wysokie 720p  min.150fps

 

kolega chciałby nagrywać cs-a farminga fife  a gta jak da się to tez będzie no ale wiadomo jak sie nagrywa to trzeba lepsze podzespoły 

 

grał i nagrywał 

GTA V- Minimalne z 720p   min.40fps  

Fifa  16- Minimalne z 720p min.40fps

cs:go- Minimalne  z 720p    min.100fps

Farming 15- Średnie  720p  min.100fps

 

 

na Quadzie q6600 (pewnie podkręce tego procka dla niego)+8gb ram(2x4gb) 1600mhz goodram

Pomogłem ?? like

Opublikowano

 

 

 

siemka znalazłem 4 karty 

oto karty:

Radeon Hd 7850 1gb oc Gigabyte 

Asus GeForce gtx 560ti DirectCU II 1gb 

Msi Gtx 650ti 2gb 

Gigabyte Gtx 750 1gb 

 

czy podoła jakaś z nich do takich ustawień ? 

 

tylko żeby pograć bez nagrywki:

GTA V- Średnie z 720p   min.40fps  

Fifa  16- Średnie z 720p min.40fps

cs:go- Średnie z 720p    min.120fps

Farming 15- Wysokie 720p  min.150fps

 

kolega chciałby nagrywać cs-a farminga fife  a gta jak da się to tez będzie no ale wiadomo jak sie nagrywa to trzeba lepsze podzespoły 

 

grał i nagrywał 

GTA V- Minimalne z 720p   min.40fps  

Fifa  16- Minimalne z 720p min.40fps

cs:go- Minimalne  z 720p    min.100fps

Farming 15- Średnie  720p  min.100fps

 

 

na Quadzie q6600 (pewnie podkręce tego procka dla niego)+8gb ram(2x4gb) 1600mhz goodram

 

Pomogłem ?? like

Opublikowano

Wez hd7850, chociaz szkoda, ze wersja 1gb, czyli karta juz tez jest dosc stara. Pojdzie Ci, zwlaszcza po oc procesora, ale na wiele nie licz, gta v podczas jazdy 40fps na 100% nie bedzie

PS z tego co wiem quad nie ogarnie takich taktowan ramu (zanizy je po prostu) 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...