Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

♦Special Force 2♦ - moje nowa seria z gameplay'ami i progresem


Gajowyx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam użytkowników MPCforum.pl jak i graczy Special Force 2!


 


Chciałbym Was zaprosić na moją nową serie filmików o tej grze,


nie jestem prosem ale aktualnie biorę korepetycje od lepszych graczy :)


Mam kilka pozytywnych ocen więc uznałem, że nie jest tragicznie


i zaprezentuje gameplay'e Wam.


 


Z każdym filmikiem jest coraz lepiej, aczkolwiek wiele treningu przede mną,


pierwsze odcinki mogą być nudnawe ale już kolejne się rozkręcają :)


Youtuberzy dają mi wskazówki i wszystko idzie coraz lepiej i łatwiej.


 


Chętnie wysłucham Waszych opinii, wskazówek, co poprawić, co ulepszyć,


co usunąć lub co dodać.


 


Chciałbym również pograć z prosami online :)


Dodaj mnie do znajomego mój nick to Gajowy.


Może kiedyś zrobimy mecze na ts3 i nagramy śmieszne gameplay'e :)


 


Dodałem wam playlistę, akutalnie mam 5 odcinków ale kolejne są w drodze.


Pozdrawiam i życze miłego oglądania! Pozdrawiam!


 


https://www.youtube.com/playlist?list=PL2CqEPM-OH-d07ms6Ppx66MmklAFNOd8l

Opublikowano

Jak na poczatek niezle tylko czemu stoisz w prostej lini vs snajperom ;/

 

Unikaj tego.

Kup sobie k2 lub famasa.

 

I nie laz cala mape na scopie z sg :D

Celuj w leb i rob tylko szybkie zoomy biegajac po mapie na glowe oponenta :)

Opublikowano

Hej! Dzięki za wskazówki! a co powiesz o HK417? nie jest lepszą wersją K2? Myślałem też o M14EBR polecano mi ją ale są zwolennicy jak i przeciwnicy, skoro nie radzę sobie ze snajperkami to chyba kiepski pomysł?

a snajperami aktualnie radze sobie tak: jeżeli mnie zobaczy to chowam się, granat i idę inną stroną potem strzał w tył głowy, zazwyczaj się udaje :P

 

Opublikowano

Hk jest dobre , ale musisz strzelac drobnymi seriami inaczej pudlo :)

Lub szybki zoom na glowe 1-3 kulki i pada.

 

M14 jest do bani.

Jak szybko celujesz mozesz na przeciwko snajperom stac i latwo mu kulke miedzy oczy strzelic.

Opublikowano

Super, czekam na jakiś odcinek z seizure albo blasting :D

A co do broni to polecacie może jakąś z której jest mały rozrzut? głowy czasem strzelam ale jak jest więcej osób to czasem ciężko mi poradzić z SCAR-H czy tam SCAR-L ( 25 amunicji, rozrzut średni )

Opublikowano

Super, czekam na jakiś odcinek z seizure albo blasting :D

A co do broni to polecacie może jakąś z której jest mały rozrzut? głowy czasem strzelam ale jak jest więcej osób to czasem ciężko mi poradzić z SCAR-H czy tam SCAR-L ( 25 amunicji, rozrzut średni )

Oj te tryby są najtrudniejsze dla mnie ale pewnie będzie kupa śmiechu ;P 

LiQ-PL  youtuber z którym grałem, mówił, że właśnie sg 551 którym gram aktualnie ma najmniejszy rozrzut z broni maszynowych, w sumie dobrze się strzela i wchodzą headshoty ale dmg troszkę słaby, dlatego tak jak pisał Umarly, spróbuję z HK417 :)

Opublikowano

Hej, jeżeli ktoś nie śledzi yt to pojawiły się nowe filmiki :) Biorę pod uwagę opinie widzów i troszkę je poprawiam, mam nadzieje, że są coraz lepsze!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...