Skocz do zawartości

PolskaBot - Source

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1307 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

...miało nie wiać w oczy nam.

A tak naprawdę; nie powinniście upubliczniać source, dlatego iż zaraz będzie fala pseudo-botów.

Edytowano przez ByFresh

btn_donate_SM.gif - Zmotywuj mnie do dalszej pracy. ;)

Pani Kasia

Haha moje najlepsze konto poszło się je*ać :D Oficjalnie ogłaszam, że zaprzestałem grę w Dark Orbit! Hehe... Nie mam żalu, pretensji, zrobiłem to celowo :D

Pani Kasia

Haha moje najlepsze konto poszło się je*ać :D Oficjalnie ogłaszam, że zaprzestałem grę w Dark Orbit! Hehe... Nie mam żalu, pretensji, zrobiłem to celowo :D

u mnie tylko 1 z 2 kont zostało zbanowane ^^

1 bocone ok. 150h 2 połowe mniej.

f1a327ea2f.png

u mnie tylko 1 z 2 kont zostało zbanowane ^^

1 bocone ok. 150h 2 połowe mniej.

Hmmm... Nie mam pojęcia ile bociłem ,ale wiem, że udało mi się kupić (oczywiście z dużą pomocą bota): około 10 lf-3, 12 BO-2, 4 irki... 

Edytowano przez LollerMMO

i bardzo dobrze. Lipny bot i fala banów. Gratuluję tym co bocili :)

Właśnie chodzi o to, że bot był bardzo dobry. Podnosił każdą skrzyneczkę, a to co z niej wypadnie to już sprawa losowa. Tak jak wspomniałem nieco wyżej, nie żałuję bana :)

Pani Kasia

To co straciliście wy to są 2 tygodnie roboty, nie mam pojęcia o co te jęki. Co do tematu, trochę szkoda tej fali banów i niepotrzebnie upubliczniacie kod, ale to jest wasz wybór.

Autor tematu Napisano (edytowany)

A tak naprawdę; nie powinniście upubliczniać source, dlatego iż zaraz będzie fala pseudo-botów.

Nie sądzę. To już nie czasy Udobota, gdzie wystarczyło zmienić lekko wygląd, zaktualizować honeyboxy i wypuścić własnego bota. Obecnie co aktualizację trzeba dostosować bota do klienta gry (co w pewnym stopniu, lub nawet całkowicie dałoby się zautomatyzować), sprawdzić zmiany w kodzie czy aby nie dodano nowych zabezpieczeń. Jednak jeśli komuś uda się z naszego kodu zrobić porządnego bota - będę zadowolony.

Dziękujemy wszystkim za udział w beta testach i aktywną pomoc, to było naprawdę świetne!

Wszyscy którzy zostali zbanowali mogą próbować odwołać się od tej decyzji pisząc do siedziby Bigpointu w Niemczech, parę lat temu za używanie bugów w ramach "jednorazowego wyjątku i łaski" przywracali konto.

Edytowano przez _Quake_

i bardzo dobrze , poleca bany i tam xD

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1307 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...