Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o takim serwerze? Flat Survival.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Graczy, czy ogolnie warto zaczybac to tworzyc

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Według Mnie jest naprawdę warto tworzyć serwer z takim trybem. Jeśli dobrze Go rozreklamujesz to graczy będziesz miał w ciul.

Opublikowano

Nie wiem jeszcze czy zzdecydować się na działki jak w 1.5.2 czy na działki które gracz tworzy sam za pomocą gąbki

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Lubicie MegaHard? :D


 


 


Wpadł mi pomysł do głowy aby dodać drop z kamienia :)


Dość średni, lecz kamień ten trzeba będzie kupić w sklepie.


 


Czyli, mapa to tylko trawa i wioski NPC


Aby coś zdobyć [diaxy itd] należy kopać kamień, żaden generator nie daje kamienia tylko cobblestrone


Kamień można będzie kupić w sklepie po cenie 450$ od 32 sztuk


Gdzie sadzonka drzewa kosztuje 2 000$


Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

REF

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

@ref

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1511180-zapowied%C5%BA-flat-live/#entry12785780

Link do zapowiedzi, temat urzymam w razie propozycji, żeby nie leciały warny w tamtym temacie ;)

@ref

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Pomysł na pewno, nie twój były takie serwery z frakcjami.

Opublikowano

Pomysł na pewno, nie twój były takie serwery z frakcjami.

Nie mówię że to pierwszy taki serwer, lecz JEDEN Z NIEWIELU, bardzo ale to bardzo mało serwerów tego typu można jeszcze spotkać, może nawet jestem sam ;)

Pomysł jest oryginalny, nie jest kopią skopiowanej kopii :)

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

7,3/10 - Na Tak

 

Prosze, podziwiamy kolege @FireWork12 , za wprowadzenie czegoś nowego... No ile można biegać i rzucać pierożkiem...

 

Ale niech ten flat będzie troche bardziej zaawansowany :)

 

 

Powodzenia

Ps. Pamietaj o dobrej reklamie i kliknięciu lubie to, tutaj pod moim postem thx.

Popieram ciebie @HOMER12 teraz ta era mc i te servery to aż rzygać sie chce..

TS.zKwadratem.PL

zKwadratem.pl

Opublikowano

Fajny pomysl ale juz 1 ze serverów mialo lub ma nadal ten tryb

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Właśnie ***** 1 ****** tylko jeden.

Nie tysiąc innych, takich samych kopii ;)

Które twierdzą że są lepsze niż kopia obok

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

@ref

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

ref

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Ja osobiście bym na takim serwerze nie grał, ale jest dużo chętnych, a więc... Powodzenia. :D

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

Ja osobiście bym na takim serwerze nie grał, ale jest dużo chętnych, a więc... Powodzenia. :D

A co Ci się nie podoba w tym typie?

Może z twoich uwag wyciągnę coś co przeoczyłem i poprawię to zawczasu :)

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...