Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o takim serwerze? Flat Survival.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Mam pomysł na nowy tryb gry.

FlatSV

 

Gracz pojawia się na spawnie z podstawowymi itemami.

Wyjątkiem po wyjściu ze spawnu jest dosłownie płaska mapa.

 

Zero drzew, kamieni, materiałów

wszystkiego co potrzebne do życia.


Gracz stopniowo będzie musiał wymieać itemy u NPC aby wtreszcie

móc zacząć normalnie budować domki

 

Na spawnie znajdzie się sklep z minimalnym ekwipunkiem za wysokie ceny

 

Ma to być survival z tym utrudnieniem.

Zero integracji administracji, brak GM

i dawania itemków.

 

Brak integracji w świat, czyli flatworld w multiplayer

 

Gracze dostaną cuboidy które ręcznie postawią.

Na nich budować będą mogli tylko oni.

O ile będą mieli z czego budować

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Pomysł na tryb jak najbardziej w porządku. Musisz tylko dobrze przemyśleć te wymiany itemów - żeby było to w miarę zrównoważone. Bardzo chętnie zagram na takim trybie.

 

PS. Edytowałem tytuł

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Nie integracji tylko ingerencji. A tryb może być fajny ale tak bez drzew to lipa napisz swój BlockPopulator i dodaj w nim drzewa bo nikt nie będzie biegł 3 k kratek żeby znalezc zniszczoną wioskę :D

Plugin jest wydajniejszy ! Rozumiesz to czy przewinąć od noooowa ! Ostrożny bądz i uważaj na skrypty !

 

Opublikowano

Całkiem fajne, ale dodał bym jeszcze maciupki drop ze stone,

w formacje 0.0X albo 0.00X

 

A stone'a by dało się kupić, lub byłby pod trawą.

Dodało by to troszeczkę Easy..

 

Ale pomysł całkiem dobry.

Daj lajka! Nic to nie kosztuje, ale bardzo tego potrzebuje!


d9xa4.png


10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 250 | 500 | 1000


Kliknij w obrazek! Zobacz nasz serwer!


Chcesz abym zobaczył? Napisz @Notrax3

Opublikowano

7,3/10 - Na Tak

 

Prosze, podziwiamy kolege @FireWork12 , za wprowadzenie czegoś nowego... No ile można biegać i rzucać pierożkiem...

 

Ale niech ten flat będzie troche bardziej zaawansowany :)

 

 

Powodzenia

Ps. Pamietaj o dobrej reklamie i kliknięciu lubie to, tutaj pod moim postem thx.

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Opublikowano

Co do wiosek, kopania i lekkiego ułatwienia.

 

Wioski - będzie losowy teleport z zasięgiem 5 000 kratek w każdą stronę

 

Kopanie - Można dodać OtherDrops i kamień w sklepie

 

Ułatwienia - sam gram na płaskim świecie, ciężko znaleźć coś pożytecznego i naprawdę się pilnuje to co się wygenerowało, sam posiadam już swój domek, mały las, zagrody dla zwierąt oraz generator kamienia.

Wszystko to dała mi 1 wioska, wymienianie się przedmiotami z NPC było na początku niemożliwe, przedmiotów brakowało jak głupich ale po znalezieniu 2/5 wiosek już dało się coś zrobić.

Wkońcu dostałem sadzonki drzew i wszystko ruszyło.

 

Najchętniej dodałbym tylko plugin do logowania i tyle, nic poza nim ;)

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Wiele LetsPlay widzialem gdzie ludzie w to grali.

 

Pomysl nie jest autorski...

 

 


 

Ludzie tak grali jak superflat dodali do generacji mapy.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Wiele LetsPlay widzialem gdzie ludzie w to grali.

 

Pomysl nie jest autorski...


Ludzie tak grali jak superflat dodali do generacji mapy.

 

Było już takie coś, na mc*u kiedyś chyba :)

To widać że tryb jest grywalny :)

Widać że da się na nim ugrać.

 

Mimo tego że było, jeden taki serwer wśród milionów kopii jest jednak coś wart i można go nazwać wyjątkowym ;) nieprawdaż

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

To widać że tryb jest grywalny :)

Widać że da się na nim ugrać.

 

Mimo tego że było, jeden taki serwer wśród milionów kopii jest jednak coś wart i można go nazwać wyjątkowym ;) nieprawdaż

Grywalny na SP ale ciezko mi wyobrazic sobie jak on bedzie dzialal kiedy 20+ osob bedzie gralo. Mapa bedzie ogromna i jak ktos zacznie grac pozniej to bedzie musial biegac godzine zeby drewno znalsc.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Grywalny na SP ale ciezko mi wyobrazic sobie jak on bedzie dzialal kiedy 20+ osob bedzie gralo. Mapa bedzie ogromna i jak ktos zacznie grac pozniej to bedzie musial biegac godzine zeby drewno znalsc.

Dlatego mam pomysł aby raz dziennie usuwać zniszczone wioski i wklejać schemat nowej, oraz dodawać inne w różnych lokalizxacjach :)

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

­Nie chcę być nie miły, ale serwer MC*U.PL ten tryb kiedyś już wprowadził, więc nie jest to autorski pomysł :D.

 

@antyblezur

Ależ ten pomysł jest przyszłościowy, tylko szkoda że w Minecraft gra grupa wiekowa zwaną dziećmi!

Pomogłem, strzel duży przycisk Lubię To!­

Opublikowano

­Nie chcę być nie miły, ale serwer MC*U.PL ten tryb kiedyś już wprowadził, więc nie jest to autorski pomysł :D.

 

@antyblezur

Ależ ten pomysł jest przyszłościowy, tylko szkoda że w Minecraft gra grupa wiekowa zwaną dziećmi!

A Ty myślisz że ciężko się zabezpieczyć?

 

Łatwo tylko nikt tego robić nie chce :) zwykła WhiteLista i po kłopocie, jeden ban i koniec z graczem

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Czyli widzę w MP będę musiał dodawać

  • Losowy teleport
  • Jakiś sposób startu
  • drop z kamienia
  • schematy wiosek NPC

Na resztę musicie zapracować sami, sami zbudować domy, generatory, plantacje.

Dodam plugin na działki, które sami stworzycie, bądź stworzę sam hektar działek i będą rozdawane

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

REF

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

PlotMe zepsuje przesłanie gry, lepszy będzie PreciousStones

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Piszesz sam pluginy czy będziesz się opierał wyłącznie na tych, które są dostępne w internecie?

Po mam Je pisać skoro wszystkie potrzebne są w necie.

 

Nie jestem z tych którzy tworzą czat w pl i uważają go za autorski ;) z powodu że jest ich

A gdyby nie patrzeć, każdy plugin ma autora więc jest autorski, dodatkowo był pierwszy więc lepiej na to miano zasługują ;)

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Temat:

 

 

 

Witam

 

Mam pomysł na nowy tryb gry.

FlatSV

 

Gracz pojawia się na spawnie z podstawowymi itemami.

Wyjątkiem po wyjściu ze spawnu jest dosłownie płaska mapa.

 

Zero drzew, kamieni, materiałów

wszystkiego co potrzebne do życia.


Gracz stopniowo będzie musiał wymieać itemy u NPC aby wtreszcie

móc zacząć normalnie budować domki

 

Na spawnie znajdzie się sklep z minimalnym ekwipunkiem za wysokie ceny

 

Ma to być survival z tym utrudnieniem.

Zero integracji administracji, brak GM

i dawania itemków.

 

Brak integracji w świat, czyli flatworld w multiplayer

 

Gracze dostaną cuboidy które ręcznie postawią.

Na nich budować będą mogli tylko oni.

O ile będą mieli z czego budować

 

 

 

 

Jeżeli to ma być serwer to na pewno bym grał i to często ale to musiało by być dobrze zrobione. A jeżeli nowy tryb to mi się podoba :) 

Jeżeli odpowiadasz na moją odpowiedź użyj opcji "Cytuj" lub oznacz mnie w poście @adam23450

 

Opublikowano

@Up tak, to serwer

Szukam chetnych na niego, oraz pomyslow i krytyku jakbym zapomnial o czyms

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Chętnie zagram na takim trybie o ile powstanie! :)
W jakim sensie "chętnych" poszukujesz? Graczy czy osób które miałyby Ci pomagać przy projekcie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...