Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zajebisty sposob na zarobek metin2.pl/sg/wom/ag/as/aw


TheThunder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo macie najlepsze pomysły na zarobek [ZARAZ USUWAM]

 

Pierwszy

 

1.Kupujemy lub zbieramy , żebrzemy Korzeń gango

2.Robimy mikstury u baek go

3.Sprzedajemy u handlary za 1k k4ce9iM.jpg

(pamietajcie ze mozna robic to bez konca)

 

Drugi

 

1.Jak mamy symbol króla z przepowiedni to zbijamy czas do 1 minuty 7ykmuS6.jpg

2.Symbol nadal mozna sprzedac za 10k u handlary 

3.Profit

 

 

Trzeci 

 

1.Robimy nową postac 

2.dajemy jej buty szybkosci i fioletowa duza pote

3.Bierzemy pierwsza misje od straznika wsi

4.Potki przekladamy na glowna postac

5. Profit - darmowe poty 

 

 

Czwarty

 

 

1.Robimy misje "Zniżka na wędke"

2.Sprzedajemy wędke obok rybaka za 4500 yang

xD

Opublikowano

Kasuj nawet teraz bo to i tak nikt z tego nie skorzysta ... 

już lepiej dropić jakieś ulepszacze czy coś niż marnować czas na przekładanie pot z misji >.< 

#JebacSygnatury

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bezwartościowy poradnik,grałeś wogóle człowieku na sg?

wystarczy wejśc na event z moonlightami i już pare kk zarobiłeś jak paredziesiąt minut podropisz. a nie bawienie sie w jakieś sposoby z 2k6 roku.Moim zdaniem zaśmiecasz tylko forum takimi poradnikami.

 

 

 

Na sg ludzie wyrzucają pełno śmieci ze szkatułek,jak dobrze trafisz to pozbierasz  i sprzedaż wtedy masz profit  pare set tysięcy yangów.

Opublikowano

Gdubo. Już duzo szybciej zarobisz na rybkach i dropie. Ewentualnie biegasz na BO i zbierasz yang z gleby lub po prostu idziesz na sohan i mając szczęście ktoś zostawił 10k yang na glebie :) Takie sposoby byłyby opłacalne gdyby ceny były wyższe u handlary. Sybol wojownika ? I tak nic nie daje (o ile pamiętam) więc mozna sprzedać nawet dropnięty, nie wiem po co zbijać czas. ­

Opublikowano

W 2010 to byłby ciekawy sposób  B)

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

dobre sposoby
farmiłem wczoraj 8 godzin i zarobiłem 1kk (dodam, że gram na pandorze) tak więc myślę, że warto, polecam :)

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Pierwszy

 

1.Kupujemy lub zbieramy , żebrzemy Korzeń gango

2.Robimy mikstury u baek go

3.Sprzedajemy u handlary za 1k k4ce9iM.jpg

(pamietajcie ze mozna robic to bez konca)

Do dupy ten twoj sposob. Juz lepiej pokrzywy.Czy chociażby kwiaty brzoskwini.

Nie oplaca sie robic mikstur z korzeni gango i kwiatów kaki bo to co one dają to śmieszne. Kwiaty brzoskwini i pokrzywy to jest coś :D

Poziom intelektualny niektórych ludzi mnie wręcz przeraża...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...